mfnews.ir

انتشار: ۱۶:۰۷ - ۰۴ اسفند ۱۳۹۳
کد خبر : ۷۳۵۹
تعداد بازدید: ۲۶۷۱
باهدف محرومیت زدایی و توسعه فضاهای فرهنگی وتفریحی:
مدیر عامل شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران از واگذاری باغ ارگ قدیم روستای گیو بیرجند متعلق به بنیاد مستضعفان به دهیاری روستای گیو خبر داد.

مدیر عامل شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران از واگذاری باغ ارگ قدیم روستای گیو بیرجند متعلق به بنیاد مستضعفان به دهیاری روستای گیو خبر داد.

 

مهندس سینا سرحدی  در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری بنیاد مستضعفان در ارتباط با نحوه واگذاری این باغ به دهیاری روستای گیو اظهار داشت :  این طرح محرومیت زدایی با تدبیر خردمندانه  ریاست بنیاد مستضعفان و در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر رسیدگی به محرومان و سرمایه گذاری و محرومیت زدایی مناطق کمتر توسعه یافته کشور و با هدف توسعه فضا های  فرهنگی و تفریحی روستای مذکور صورت پذیرفته است .

 

به گفته مدیر عامل شرکت پیوند خاوران ،در بازدیدی که مسوولان و مدیران فرمانداری و بخشداری از مجموعه شرکت پیوند خاوران داشتند ضمن تشکر و قدردانی از خدمات پرسنل شرکت برای توسعه و رونق اقتصادی منطقه در بخش کشاورزی  ، خواستاری انتقال ملک باغ ارگ قدیم گیو جهت تامین فضاهای  آموزشی و تفریحی به مردم و اهالی روستا شدند که این امر پس از بررسی های کارشناسی صورت گرفته با شرط حفظ باغ و ایجاد تغییرات اندک برای کاربری تفریحی و فرهنگی مورد تایید ریاست بنیاد قرار گرفت .

 مهندس سرحدی زاده در ادامه به انعکاس مثبت این اقدام ارزشمند بنیاد مستضعفان اشاره کرد و افزود:  این اقدام بنیاد بسیار مورد حمایت  مردم منطقه قرار گرفت به گونه ای که هم اینک ما شاهد تعامل صمیمانه و سازنده و همچنین همکاری های قابل توجه  با مجموعه  شرکت  پیوند خاوران  در منطقه هستیم .

 گفتنی است ، باغ گیو دارای وسعتی  نزدیک به سه هکتار و برخودار از چندین اصله درخت قدیمی است که گذشته  مورد توجه اهالی منطقه قرار داشت .  

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها