mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۲۹ - ۰۹ اسفند ۱۳۹۳
کد خبر : ۷۳۷۶
تعداد بازدید: ۵۰۴۱
بازدید املاک و پروژه های مشارکتی 9 استان در سه ماه
طی سه ماهه گذشته ، املاک و دفاتر شعب شرکت توسعه اموال سینا در 9 استان در یک برنامه منسجم و به صورت فشرده مورد بازدید مهندس حسن کاری مدیر عامل سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان قرار گرفت.

طی سه ماهه گذشته ، املاک  و دفاتر شعب شرکت توسعه اموال سینا در  9 استان در یک برنامه منسجم و به صورت فشرده مورد بازدید مهندس حسن کاری  مدیر عامل سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان قرار گرفت.

 

 مسعود بهادران مدیر عامل شرکت توسعه اموال سینا  در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری بنیاد مستضعفان با اعلام خبر فوق توضیح داد:  طی برنامه ریزی صورت گرفته  اولین بازدید از املاک و پروزه های استان تهران در  اواخر آذر ماه سال گذشته آغاز شدو در ادامه طی  برنامه ای منسجم املاک و پروژه های مشارکتی به ترتیب استان های خراسان شمالی ، البرز ، خراسان جنوبی ، مازندران ، مرکزی ، خوزستان، اصفهان و نیز پنج شنبه هفته گذشته 7 اسفند ماه، املاک استان فارس مورد بازدید  مدیر عامل سارمان اموال و املاک بنیاد قرار گرفت .

بهادران  مهمترین هدف بازدید های صورت گرفته را تعیین وضعیت املاک به ویژه  املاک تصرف شده  توسط افراد و همچنین ارزیابی وضعیت پروزه های مشارکتی عنوان و اظهار داشت : در  بازدید های مزبور مشکل برخی از املاک بعد از 15 سال بلاتکلیفی  با اخذ اطلاعات لازم و تمهیدات مدیریتی از سوی مهندس کاری  مرتفع شد .

وی در مورد تمهیدات مدیر عامل سارمان در رابطه با املاک تصرف شده نیز افزود : در این بازدید ها با توجه به شرایط مالی متصرفین بر اساس گزارشات تهیه شده کارشناسان و همچنین با تاکید بر حفظ حقوق بنیاد مشکل  و تکلیف بسیاری از متصرفین با قاطعیت  برای اجرای احکام قضایی و تخصیص تخفیف در صورت احراز شرابط  برطرف شد .

 مدیر عامل شرکت توسعه اموال سینا همچنین با اشاره به دستورات مساعد مهندس حسن کاری  در حین برخی از بازدید ها در رابطه با افراز  زمین های قابل تفکیک مشروط بر ایجاد ارزش افزوده برای بنیاد مستضعفان   و فراهم کردن بستر برای  ایجاد پروژه های مشارکتی و اشتغال زایی  خاطر نشان کرد : یکی از مهمترین بخش های  برنامه بازدید طی سه ماهه گذشته ، برگزاری جلسه شورای مدیران استان شعب شرکت توسعه اموال  سینا با حضور مدیر عامل سازمان اموال و املاک بود که پس از تشریح راهبرد های سازمان وارایه  رهنمود های لازم از سوی  مهندس حسن کاری با جلسه دوستانه پرسش و پاسخ همراه بود و مورد استقبال کارکنان  شعب استان های  شرکت توسعه اموال و املاک سینا قرار گرفت .

مسعود بهادران تاکید کرد : اجرای این برنامه بازدید  در ماه های پایانی سال منجر به ایجاد انگیزه ای مضاعف برای انجام امور کارشناسی توسعه و نگهداری  املاک بنیاد مستضعفان  در بین کارکنان شد .

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
کارمند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۳
0
0
جناب آقای مهندس کاری حال که بناست شرکت توسعه اموال سینا منحل شود و انشاا... با مدیریت جنا بعالی جان دیگری بگیرد لطفا از نیروهای با تجربه وسالم اسنفاده شود اجرکم عندا....
پرطرفدارترین ها