mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۴۱ - ۱۰ اسفند ۱۳۹۳
کد خبر : ۷۳۸۷
تعداد بازدید: ۳۱۱۰
نمایشگاه بزرگ پوشاک ، کیف و کفش ، مواد خوراکی و تنقلات "بهاره" امسال بصورت وسیعتر و گسترده تری از سال های پیش در مجموعه ارم سبز از تاریخ ششم اسفند لغایت 15 اسفند ماه جاری در حال برگزاری است و استقبال مردم از این نمایشگاه نسبت به سال های گذشته کم نظیر است .

نمایشگاه بزرگ پوشاک ، کیف و کفش ، مواد خوراکی و تنقلات "بهاره" امسال بصورت وسیعتر و گسترده تری از سال های پیش در مجموعه ارم سبز از تاریخ  ششم اسفند لغایت  15 اسفند ماه جاری  در حال برگزاری است و استقبال مردم از این نمایشگاه نسبت به سال های گذشته کم نظیر است  .

 به گزارش روابط عمومی ارم سبز :این نمایشگاه که هر سال در اسفند ماه در مجموعه ارم برگزار می شود مورد استقبال  کم نظیر مردم پایتخت و شهرهای اطراف قرار گرفته است . امسال نیز با تلاش های این مجتمع و همکاری اتاق اصناف تهران به مدت ده روز در این مجموعه تفریحی و ورزشی در حال برگزاری است .

 بنابر این گزارش  مجتمع ورزشی تفریحی ارم سبز (پارک ارم) در غرب کلانشهر تهران قرار دارد و یکی از بزرگترین مجموعه های تفریحی ایران با امکانات تفریحی متنوع از جمله دو شهربازی فعال و بزرگترین و تنها باغ وحش تهران با بیش از 110 گونه جانوری و دریاچه بزرگ قایقرانی و ماهیگیری و ... می باشد که بازدید کنندگان از نمایشگاه بهاره می توانند از این امکانات نیز استفاده کنند .

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: