mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۵۸ - ۱۲ اسفند ۱۳۹۳
کد خبر : ۷۳۹۹
تعداد بازدید: ۳۱۱۶
رییس بنیاد مستضعفان در مراسم تودیع و معارفه مدیران بانک سینا :
مراسم تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید بانک سینا با حضور رییس بنیادمستضعفان، جمعی از معاونان ، مدیران سیستم بانکی کشور و شعب بانک سینا در تالار اجتماعات ساختمان بانک مرکزی این بانک برگزار شد .

مراسم تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید بانک سینا با حضور رییس بنیادمستضعفان ، جمعی از معاونان ، مدیران سیستم بانکی کشور و شعب بانک سینا در تالار اجتماعات ساختمان بانک مرکزی این بانک برگزار شد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ، در این مراسم مهندس محمد سعیدی کیا رییس بنیاد مستضعفان در سخنانی ضمن گرامیداشت ایام شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) از مهندس فروزنده ودکتر مخبر به عنوان فعالان ، تاثیر گذارن و خدمتگزاران  پیشرو در نظام بانکی کشور در بانک سینا یاد کرد و تلاش ارزنده و سازنده این عزیزان را در رسیدن به یکپارچگی و پیاده سازی سیستم بانکی در این بانک راستود .

وی همچنان از خدمات ارزنده دکتر پرویزیان مدیر عامل سابق بانک سینا در زمان تصدی قدردانی و برای ایشان در پست جدید خود به عنوان مدیرعامل بانک پارسیان آرزوی توفیق کرد .

مهندس سعیدی کیا در ادامه به تجربیات ارزنده و مطلوب مهندس محمد رضا پیشرو در نظام بانکی کشور اشاره و ایشان را از صاحبنظران و پیشگامان جهت پیاده سازی طرح های توسعه ای در مناطق محروم کشور دانشت .

رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی هدف بنیاد را پیاده سازی منویات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی مناطق کمتر توسعه یافته اعلام کرد و بانک سینا را پیشقدم در اجرای این فرامین با توجه به رعایت اصول ، مقرارت و ضوابط بانکی دانست . وی ماحصل فعالیت مدیریت و اعضای هیات مدیره و تلاش همکاران و کارکنان بانک سینا را برای رسیدن به این اهداف یک ضرورت تلقی کرد و از مدیریت جدید خواست تا نسبت به پیاده سازی یک سیستم بانکی منسجم و پیشتاز در مسایل مالی و اسلامی گام های اساسی برداشته و ان را سر لوحه خو د قرار دهد .

وی در پایان سخنان خود از اخذ مجوز صندوق قرض الحسنه توسط بانک مرکزی خبر داد و ابراز  امیدواری کرد با راه اندازی این صندوق بنیاد توان رسیدگی به مناطق کمتر توسعه یافته و بخش اقتصادی را افزایش دهد .

 

بنابراین گزارش ، در این مراسم دکتر محمد مخبر رییس هیات مدیره بانک سینا ضمن تسلیت دهه ایام فاطمه (س) و قدرداني از تلاش وحمايت  محمد فروزنده رياست قبلي بنياد در تبديل "موسسه مالي و اعتباري سينا "به "بانك سينا"به ایراد سخنرانی پرداخت و از بانک سینا به عنوان بانکی یاد کرد که با رعایت تمامی مسایل و ضوابط و مقررات سیستم بانکی هم اکنون در نظام بانکی از جایگاه مناسبی برخودار است . وی از آقایان پرویزیان و پیشرو به عنوان مدیرانی با سابقه و تجارب بانکی در کشور نام برد که هر دو نسبت به پیاده سازی اهداف نظام اسلامی و اقتصادی گام های اساسی برداشته اند . وی ابراز امیدواری کرد تا با این انتساب  از این پس ما شاهد خبر های مطلوب از بانک سینا در سیستم بانکداری کشور باشیم .

 

در ادامه مراسم پس از گزارش  دکتر پرویزیان  در خصوص افزایش سرمایه بانک سینا تا سقف 20هزار میلیارد ریال ، مهندس محمد رضا پیشرو  ضمن خیر مقدم  به مدعوین اظهار امیدواری کرد با همکاری  همه کارکنان بتوانیم اهداف عالیه بنیاد را در بخش های اقتصادی به ویژه در برخورد با سهام داران ، بانک مرکزی و بورس پیاده سازی کرده و در جهت اعتلای بانک سینا گام برداریم .

وی کمک  به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته را از اهم برنامه های این بانک برشمرد و جلب رضایت سهام داران و مجموعه بورس را با توجه به رعایت ، قواعد و ضوابط بانکی  از اهداف مهم و اساسی این بانک نام برد .

در پایان این مراسم حکم مدیر عامل جدید بانک سینا اهدا و با اعطای  لوح از مدیر سابق بانک تقدیر  به عمل آمد 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: