mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۳۱ - ۲۱ اسفند ۱۳۹۳
کد خبر : ۷۴۱۷
تعداد بازدید: ۲۱۶۰
فرهاد لطفی نماینده شرکت مادر تخصصی عمران مسکن ایران ارایه کرد:
فرهاد لطفی نماینده شرکت مادر تخصصی عمران مسکن ایران :شرکت مادر تخصصی عمران و مسکن ایران در راستای نقاط قوت خود و با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور برای جلوگیری از تخلیه نقدیگی شرکت های تحت پوشش ابتکار عمل خوبی از خود نشان داده است.

به گزار ش خبرنگار پایگاه خبری بنیاد مستضعفان  فرهاد لطفی مدیر عامل شرکت خانه و نماینده شرکت مادر تخصصی عمران و مسکن ایران  در همایش مدیران بنیاد گفت :سیاستگذاری های سال 93 توسط بنیاد باعث ایجاد یک نگاه دانش محوردر مجموعه های  تحت پوشش  شد  که  این  نگاه رامی توان دربهره گیری مناسب از توانمندی ها و روحیه جهادی و تحقق اهداف و برنامه های مصوب ، توجه به مدیریت بهینه اقتصادی و تلاش برای رشد و تعالی مجموعه به صورت شفاف ملاحظه کرد.

 

فرهاد لطفی همچنین بستر سازی برای امکان رقابت ، پرهیز از توسعه ساختار های اداری و نیروی انسانی ناکار آمد و به عبارتی چابکسازی و خودداری از ورود به هر گونه فعالیت  غیر بهره ور و بدور از شان بنیاد را از نمونه های دیگری از سیاست های در خور تحسین سال 93 بنیادمستضعفان  عنوان کرد.

 

مدیر عامل شرکت خانه ضمن ترسیم بخشی از حرکت های رسیدن به اهداف کلان بنیاد افزود: اعتقاد جدی مدیران ارشد بنیاد به اصول بنیادین مدیریت و استفاده از مدیران توانمند ، نظارت های عالی و مطلوب بر عملکرد شرکت های مادر تخصصی ، تفویض اختیارات به معاونان و مدیران ستادی و افزایش حدود اختیارات شرکت های تابعه را از راهبرد های اصلی و در خور توجه این حرکت اعلام کرد.

 

نماینده شرکت مادر تخصصی عمران و مسکن ایران در پایان سخنان خود افزود:  داشتن نقاط و شاخصه های قوت در هر شرکت مادر تخصصی انتظاراتی ایجاد می کند که متناسب با فرایند های کاری و تنوع حرکت هلدینگ باید مورد حمایت جدی قرار گیرد .

 

 وی افزود:  شرکت های عمرانی باید از فضای تخلیه نقدینگی دور شوند و بدین منظور افزایش سرمایه برای شرکت های ساختمانی با قابلیت بازگشت طی دو تا سه سال ، ایجاد صندوق توسعه منابع مالی در هلدینگ عمران و مسکن ایران ، توسعه زنجیره فروش ، تقویت و حفظ برند ، توجه به اثر اهرمی تکنولوژی ، استقرار نظام پروژه محور و تعریف پروزه های بزرگ بین هلدینگ ها به عنوان راهبرد شرکت مادر تخصصی عمران و مسکن ایران در سال آینده پیشنهاد می شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها