mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۰۸ - ۲۱ اسفند ۱۳۹۳
کد خبر : ۷۴۲۲
تعداد بازدید: ۴۹۴۴
کمال الدین بایرامی مدیر عامل شرکت بهنوش ایران و نماینده شرکت مادر تخصصی گسترش صنایع غذایی سینا در همایش مدیران بنیاد :
مدیر عامل شرکت بهنوش ایران و نماینده شرکت مادر تخصصی صنایع گسترش سینا در همایش " هم اندیشی ، برنامه ها و راهبرد های بنیاد" بر استفاده بنیاد از امکانات زیرمجموعه ها به ویژه تسهیلات بانکی برای اجرای پروژه ها تاکید کرد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بنیاد مستضعفان : کمال الدین بایرامی مبحث تسهیلات بانکی از مباحث مهم و پیش روی شرکتهای خدماتی  و بازرگانی اعلام کرد که همیشه با آن مواجه هستند به همین دلیل می بایست راهها و شرایط دریافت این تسهیلات هموار تر و مناسب تر شوند  تا شرایط برای رقابت شرکت ها در یک فضای کاملا سالم مهیا گردد .

 

 وی ایجاد صندوق مشترک و ارتباط با موسسات مالی خارج از کشور و نیز صندوق هایی مانند IPM را برای این منظور بسیار مناسب دانست . وی در ادامه به بحث اقتصاد مقاومتی در زیر ساخت های آب و برق و گاز که در حال حاضر با مشکل مواجه هستند اشاره کرد و استفاده از سیستم های مولد تولید انرژی در اندازه های کوچک و متوسط را تنها راهکار موجود دانست که قادر است راندمالن اغنرژی را از 42 درصد به 80 ئدرصد افزایش دهد .

 

مدیر عامل شرکت بهنوش ایران و نماینده شرکت  مادر تخصصی گسترش صنایع غذایی سینا در پایان استفاده بهینه از بازیافت ظرف مصرفی را در صنایع غذایی بسیار مهم برشمرد و افزود ک  در حال حاضر حدود 5 درصد از ظروف مصرفی در صنایع غذایی کشور قابل برگشت است که این رقم در کشور هایی مانند آلمان به 95 درصد بالغ می شود

 

 

 

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: