mfnews.ir

انتشار: ۱۶:۱۳ - ۲۳ اسفند ۱۳۹۳
کد خبر : ۷۴۲۸
تعداد بازدید: ۴۷۹۰
روز چهارشنبه 6 اسفند ماه مهندس سعیدی کیا ریاست بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، به همراه مهندس خواجه دلوئی و گروهی از مسوولان از پروژه شركت ملی ساختمان در قطعات 21 و 22 منطقه 4 آزاد راه تهران شمال بازدید کردند.

روز چهارشنبه 6 اسفند ماه  مهندس سعیدی کیا ریاست بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، به همراه  مهندس خواجه دلوئی و گروهی از مسوولان از پروژه شركت ملی ساختمان در قطعات 21 و 22 منطقه 4 آزاد راه تهران شمال  بازدید کردند.

 

به گزارش پایگاه خبری بیناد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت ملی ساختمان : در این بازدید  مهندس شاهسواری مدیر عامل هلدینگ پایاسامان پارس با اشاره به روند اجرای کار در خصوص نحوه ادامه کار و چگونگی تحویل پروژه در موعد مقرر مطالبی را گفت .

 

بنابر این گزارش : با توجه به اهمیت موضوع و تاکید ریاست بنیاد بر پیگیری موضوعات و آیتم های پروژه بازدید مستمر هفتگی به صورت  حدقل دو روز در هفته از سوی مهندس اصیلی مدیر عامل شرکت و مسوولان ذیربط  برای رسیدن به نتیجه مطلوب در رابطه با بهره برداری از آزاد راه و استفاده مسافرین نوروزی صورت پذیرفته  و در این خصوص راهنمایی های لازم  به عوامل پروژه  انجام  می گیرد.

 

همچنین آقای دکتر نورزاد معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور در بازدید  16 اسفند ماه از قطعه 4 آزادراه تهران- شمال از بازگشایی این قطعه خبر داد و ایشان اظهار داشت:  عملیات اجرایی برای افزایش ایمنی و تسهیل تردد در این محور در حال اجــــــراست كه با اتـــمام آن مســافران نوروزی می توانند از این مسیر عبور كنند  .

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها