mfnews.ir

انتشار: ۱۷:۲۸ - ۲۳ اسفند ۱۳۹۳
کد خبر : ۷۴۲۹
تعداد بازدید: ۲۵۹۵
مهندس کاری در همایش مدیران شعب و ستاد شرکت توسعه اموال سینا:
همایش مدیران شعب و ستاد شرکت توسعه اموال سینا با عنوان " تفیض اختیار به مدیران شعب " با حضور مدیر عامل سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ، مدیران ستاد و شعب استانها در محل شرکت توسعه اموال سینا برگزار شد .

 همایش مدیران شعب و ستاد شرکت توسعه  اموال سینا با عنوان " تفیض اختیار به مدیران شعب " با حضور مدیر عامل سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ، مدیران ستاد و شعب استانها در محل شرکت توسعه اموال سینا برگزار شد .

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ، در این همایش مهندس حسن کاری ، مدیرعامل سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در سخنانی اهداف و استراتژی های سازمان در سال 1394 را تشریح کرد.

 وی دقت در کار ها و توجه وِیژه به حقوق مردم ، سلامت کار، سرعت کار و پاسخگو بودن را از شاخصه های اصلی در برنامه کاری سازمان در سراسر کشور اعلام کرد و خاطر نشان ساخت :  این شاخص ها می بایست سر لوحه تمام امور قرار گیرد .

 

مهندس کاری همچنین رسیدگی به وضعیت نیرو ها و کارکنان مشغول به فعالیت در سازمان ها و شرکتهای تابعه را از دیگر مسایل در دست بررسی سال 1394 اعلام کرد و افزود:  بر آن هستیم تا تمامی مشکلات نیرو های تحت پوشش را در اسرع وقت بر طرف نماییم و در این راستا مقرر شده در استان ها نیرو ها توسط مدیران استان ها هدایت شوند، همچنین با تفویض اختیاراتی که صورت گرفته از این پس امور اجرایی سازمان توسط شرکت توسعه اموال سینا انجام خواهد شد. به طور مثال تمامی پرداختی ها شامل پرداخت حق ماموریت ، بیمه و اجرای حکم و ... به این شرکت واگذار شده و برای سال آینده نیز شکل جدیدی از تفویض اختیارات اعمال  خواهد شد و به طور کلی مدیران شرکت و سازمان همگی در خدمت استان ها خواهند بود.

 

استان محوری مهمترین راهبرد سازمان

وی استان محوری را از مهمترین استراتژ های سازمان در سال آینده دانست و تاکید کرد طی برنامه ریزی های به عمل آمده، ما به عنوان ستاد مجموعه و ستاد سینا و شرکت صد درصد  در  خدمت ستاد استان ها خواهیم بود.

  مدیر عامل سازمان اموال و املاک بنیاد ابراز امیدواری کرد با روندی که در پیش گرفته شده به زودی تمامی موانع در زمینه خدمت به مردم و نیز تقویت رفاه وجایگاه پرسنل برداشته  شود .

 وی اصلاح سیستم بوروکراسی در تفویض اختیارات را یک ضرورت دانست و آن را در سرعت بخشیدن به امور بسیار موثر ارزیابی کرد.

 مهندس کاری در ادامه همچنین یاد اور شد : پیش ازاین شما در استانها درگیر مدیریت چند گانه بوده اید که این مهم با تفویض اختیار مشخص و ظرف مدت نزدیک برطرف خواهد شد .

 وی در بخشی دیگر از سخنان خود به پویایی در سازمان و شرکت های تابعه اشاره و فعالیت وخدمت کردن در بنیاد را افضل عبادات توصیف و آن را نعمت بزرگی دانست که خداوند به خادمان مردم و کارکنان اعطا کرده است .

 آبادانی مناطق محروم دغدغه ریاست بنیاد

مدیر عامل سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان آبادانی مناطق محروم را از دغدغه های مهم رییس بنیاد اعلام کرد و خطاب به مدیران شعب و استان ها گفت : می بایست نگاه و نگرش مردم را نسبت به جایگاه  و نقش محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان تغییر داده و ان را به سوی خدمت رسانی و توسعه منطقه و ایجاد مراکز رفاهی و آموزشی برای مردم در جهت رشد وتوسعه مناطق محروم  سوق دهیم .

 وی در این راستا به واگذاری اسناد مربوط به املاک زراعی اشاره کرد و آن را از دیگر وظایف سازمان در سطح کشور دانست و ابراز امیدواری کرد مدیران شعب و نمایندگان استان ها نسبت به این موضوع اهتمام بیشتر ورزند .

 وی یاد اور شد :  بنیاد  علاقه ای به فروش اموال خود در مناطق و استان های محروم ندارد بلکه قصد دارد این اموال را در جهت استفاده بهینه  به قشر کم برخوردار و محروم  جامعه برای بهره برداری بهتر  و بیشتر واگذار کند

 مهندس کاری در پایان ارایه طرح های آموزشی ، فرهنگی ، رفاهی ، اجتماعی و اقتصادی را از سوی مدیران شعب در جهت رشد و توسعه و اعتلای استان ها  را یک ضرورت دانست و نسبت به اجرای آن توسط مدیران به عنوان نماد آینده استان ها تاکید کرد .

 آثار مطلوب تفویض اختیار

در ادامه همایش  مهندس بهاداران مدیر عامل شرکت توسعه اموال سینا در سخنانی به آثار مطلوب تفویض اختیار در مجموعه سازمان و شرکت اشاره کرد و اجرای آن را در اصلاح سیستم بوروکراسی موجود و تسریع در امور بسیار موثر دانست .

 وی در پایان سخنان خود ابراز امیدواری کرد که با اجرای کامل این طرح  در شیوه مکاتبات از شرکت به سازمان تجدید نظر شود و امور اجرایی سازمان توسط شرکت توسعه اموال سینا انجام گیرد .

 مسعود بهادران در پایان گزارشی از عملکرد استان ها و مدیران شعب ارایه دادو سپس مدیران شرکت به سوالات مدیران شعب پاسخ گفتند و در  پایان همایش از عملکرد استان های برتر در طول ماه های دی و بهمن تقدیر به عمل امد .

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
پرسنل شرکتی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
3
0
امیدواریم سال جدید اولویت اول را جهت روشن نمودن وضعیت قراردادهای نیزوهای شرکتی پیمانی شاغل در شعب استانها را روشن کنید
پرطرفدارترین ها