mfnews.ir

انتشار: ۰۹:۴۷ - ۲۸ اسفند ۱۳۹۳
کد خبر : ۷۴۴۶
تعداد بازدید: ۱۹۰۸
دکتر مسعود سلطانی فر معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور به همراه دکتر محمد حسن طالبیان معاونت میراث فرهنگی از خزانه های موسسه فرهنگی موزه های بنیاد بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از  روابط عمومی موسسسه فرهنگی موزه های بنیاد:دکتر مسعود سلطانی فر  و همراه که بنا به دعوت محمدرضا جواهری مدیرعامل موسسه فرهنگی موزه های بنیاد از خزانه های موسسه بازدید می کرد، خزانه های رنگ و نقش، مطبوعات، سفال، جنگ افزار، تندیس، سکه، جواهر و آرایه، شیشه و سرامیک و بافته را مورد بازدید قرار داد.

 

بنا براین  گزارش،در این بازدید میهمانان توسط خزانه داران موسسه با شرایط نگهداری اشیای موجود، ارزش و اهمیت آنها از نزدیک آشنا شدند.

 در ادامه گزارش آمده است:دکتر سلطانی فر پیشنهاد داد تفاهم نامه ای فی مابین موسسه و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور تدوین شود تا موسسه فرهنگی موزه های بنیاد در نمایشگاه های موزه های سازمان میراث فرهنگی، همچون نمایشگاه «هفت هزار سال هنر و تمدن ایران» که در خارج از کشور برگزار می شود، حضور خوبی داشته باشد.در خاتمه وی یادآور شد: " این موسسه می تواند فضای مناسبی برای پژوهش دانشجویان رشته های گوناگون باشد و آن را توسعه دهد."

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها