mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۲۳ - ۲۳ فروردين ۱۳۹۴
کد خبر : ۷۴۷۵
تعداد بازدید: ۱۹۹۶
موضوع مناقصه عبارت است خرید500 تن اسید سولفوریک تولید شرکت های پتروشیمی برای استفاده در نیروگاه شهید مدحج اهواز (زرگان) در سال 94 با شرایط تحویل در محل اهواز- کیلومتر 5 جاده مسجد سلیمان- نیروگاه شهید مدحج اهواز (زرگان).

موضوع مناقصه عبارت است خرید500 تن اسید سولفوریک تولید شرکت های پتروشیمی برای استفاده در نیروگاه شهید مدحج اهواز (زرگان) در سال 94 با شرایط تحویل  در محل اهواز- کیلومتر 5 جاده مسجد سلیمان- نیروگاه شهید مدحج اهواز (زرگان).

 سپرده شرکت در مناقصه معادل 70 میلیون ریال می باشد که کلا" به صورت ضمانتنامه بانکی به نفع خریدار، قابل تمدید به درخواست خریدار یا چک تضین شده و یا مبلغ واریزی نقدی به حساب شماره 1224429309001 نزد بانک سینا شعبه میرداماد بنام شرکت بهره برداری و تعمیرات نیروگاه صبا می باشد.

پیشنهاد دهندگان بایستی پیشنهادات خود را پس از مهر و امضاء حداکثر تا ساعت 16 مورخ  دوم اردیبهشت ماه 94  در 3 پاکت لاک و مهر شده به شرح زیر تحویل امور بازرگانی شرکت بهره برداری و تعمیرات نیروگاه صبا و یا امور قراردادهای نیروگاه شهید مدحج واقع در اهواز- ابتدای جاده مسجد سلیمان- نیروگاه زرگان تحویل نمایند و کلیه پیشنهاداتی که فاقد امضاء و مبهم و مشروط یا بدون سپرده و یا پیشنهاداتی که بعد از تاریخ انقضاء مهلت تعیین شده ارسال شوند ابطال خواهند شد .

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر  می توانند به نشانی اینترنتی زیر مراجعه کنند

http://www.sabaom.com/tender?lang=fa

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها