mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۳۱ - ۲۹ فروردين ۱۳۹۴
کد خبر : ۷۵۰۵
تعداد بازدید: ۲۰۶۶
دوره های عمومی و تخصصی زبان انگلیسی موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا از نیمه دوم اردیبهشت ماه آغاز می شود.

دوره های عمومی و تخصصی زبان انگلیسی موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا از نیمه دوم اردیبهشت ماه آغاز می شود.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان  شرح جزئیات این دوره ها در نشانی اینترنتی شرکت به نشانی زیر  قابل دسترسی است :

http://sinainstitute.com

علاقه مندان  جهت مشاوره، تعیین سطح، ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر  می توانند با شماره تلفن 88902726 و یا آدرس ایمیل Eng@sinainstitute.com تماس حاصل نمایید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
از کارکنان ستاد بنیاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۹
1
0
بد نیست آقای میثمی ریاست محترم موسسه آموزشی سینا در مورد اثر بخشی و کیفیت این دوره های آموزشی نیز تحقیق میدانی انجام دهند
نوید از کارکنان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۳۱
0
0
چرا دوره های آموزشی بنیاد صرفا از طریق این موسسه و بدون امکان رقابت سایر موسسات صورت می پذیرد؟!؟!؟
بد نیست در مورد کیفیت خدمات این موسسه یک نظر سنجی بیطرفانه صورت پذیرد
همکار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۲
0
0
امان از وقتی که کیفیت و هدف امر مقدسی چون آموزش فدای آمارهای مدیریتی شود . ان شاالله از اهل دانش در این قضیه استفاده شود تا در آینده و با توجه به نگاههای مثبت جدید این امر هم در بنیاد سامان یابد.
روابط عمومی موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۰
1
0
در سال های گذشته اجرای آموزش ها در بنیاد توسط عموم موسسات مرتبطِ زیر مجموعه نظیر نوین دانشمند، سیاحتی گردشگران، این موسسه و همچنین برخی از مراکز حقیقی و حقوقی معتبر بیرونی مورد پیگیری قرار گرفته است. در مجموع این موسسه علیرغم نام و رسالت مشخص آن، تنها بخشی از مجموعه ی کل آموزش های انجام شده در بنیاد را بر عهده داشته است.
تقریباً در کلیه دوره هایی که موسسه جدای پیگیری قراردادی متولی تعریف، برنامه ریزی و پیاده سازی آن ها نیز بوده، موضوع ارزیابی و سنجش کیفیت اقدامات انجام شده بر اساس استانداردهای آموزشی مرتبط با هر یک از طرق پرسشنامه مکتوب، مصاحبه تلفنی با دانشجویان، نظارت حضوری در کلاس ها و ... صورت پذیرفته که در برخی موارد نظیر دوره های MSP، مبارزه با پولشویی، تجزیه و تحلیل صورت های مالی و .. مبین نظر بسیار مطلوب مخاطبان بوده است.
بدون تردید در مسیر توسعه موسسه ای آموزشی که سالیان متمادی صرفاً مسول برون سپاری آموزش های سازمان های مادر بوده در تعریف، ساختاردهی و پیاده سازی دوره ها نقائص و نقاط ضعفی مشاهده خواهد شد که این موسسه با دریافت نقدهای همکاران محترمِ مجموعه های کارفرما و البته دانشجویان دوره ها میبایست نسبت به بهبود مطلوب امور آموزشی خود اهتمام ورزد.
با توجه به رویکردها و سیاست ها، دوره های مندرج در جدول خبر فوق و سایر دوره هایی که در سایت موسسه قابل مشاهده بوده و بعضاً در حال تکمیل طراحی و ساختاردهی است، برای مخاطبین عام و سازمان های مختلف در نظر گرفته شده و موسسه امیدوار است تا با برخورداری از همراهی ها و نظرات مدیران و همکاران محترم سازمان های مادر و با تلاش و جدبت سرمایه انسانی خود بتواند در بازه زمانی مشخصی در نقش های از پیش تعریف شده این موسسه اثرگذار باشد. انشاا..
پرطرفدارترین ها