mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۴۴ - ۳۱ فروردين ۱۳۹۴
کد خبر : ۷۵۱۱
تعداد بازدید: ۲۴۲۱
با استقبال خوب مردم و تبلیغات موثر موفق شدیم برای اولین بار رکورد فروش سالانه واحد های تجاری در شهرستان مراغه را بشکنیم .

با استقبال خوب مردم و تبلیغات موثر موفق شدیم برای اولین بار رکورد فروش سالانه واحد های تجاری در شهرستان مراغه را بشکنیم .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بنیاد مستضعفان پرویز مباحی مدیر عامل شرکت اتی ساز با اعلام خبر فوق گفت : پروزه بازسازی و بهینه سازی یکی از بزرگترین بافت های فرسوده غرب کشور با مساحتی بالغ بر 210 هزار متر مربع زیر بنا از سوی شرکت اتی ساز در جریان اجرا است .

وی افزود: در اجرای دستور ریاست بنیاد مستضعفان به منظور پیش بینی تسهیلات فروش برای مخاطبان سال گذشته ضمن برگزاری جشنواره فروش واحد های جاری ، اداری و مسکونی از سوی شرکت مادر تخصصی عمران و مسکن ایران ، موفق به فروش تعداد قابل توجهی واحد های تجاری در متراژ های 20 تا 300 متر در محله اوحدی مراغه شدیم .

مدیر عامل شرکت آتی ساز گفت : با توجه به حجم ریالی و مساحت فروش رفته به زعم کارشناسان فروش املاک شهرستان موفق شدیم رکورد سالانه فروش واحد های تجاری را در شهرستان مراغه بشکنیم به طوری که در هنگام برگزاری جشنواره در اواخر سال گذشته تا پاسی از شب در حال اجرای تشریفات قانونی و اداری فروش بودیم تا میزان رضایتمندی مخاطبان و مشتریان را افزایش دهیم

پرویز مباحی خاطر نشان کرد : با توجه به ظرفیت فعلی بازار و درخواست های مکرر مردمی و مجوز های قانونی اخذ شده از شرکت مادر تخصصی و ستاد بنیاد مستضعفان در نظر داریم در اولین فرصت جشنواره فروش بهار 94 را برگزار کرده و تعداد محدودی از واحد های تکمیل شده را با تسهیلات ویژه در اختیار مردم منطقه قرار دهیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها