mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۴۹ - ۰۲ خرداد ۱۳۹۴
کد خبر : ۷۶۱۱
تعداد بازدید: ۳۰۹۴
مدير آموزشگاه بین المللی شرکت حفاری شمال از اخذ گواهی نامه های 9001:2008 و ISO 10015:1999 توسط اين آموزشگاه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان شيما نجفي نوبر در گفت و گو با خبرنگار پايگاه اطلاع رساني شركت حفاري شمال گفت: آموزشگاه بين المللي شركت حفاري شمال، چندي پيش اقدام به اخذ گواهي نامه هاي ايزو كرد كه سرانجام موفق به اخذ گواهي نامه هاي ISO 9001 ويرايش سال 2008و ISO 10015نسخه سال 1999 از نماينده رسمي شركت IQS انگلستان در ايران شد.

 

وي هدف از اخذ گواهی نامه های استاندارد ایزو را ارزش بالای آموزش و تأثیرگذاری آن بر کل سازمان و نیز ارزیابی اصولی و استاندارد فرایند آموزش عنوان كرد.

 

مدير آموزشگاه بين المللي شركت حفاري شمال اعلام كرد: استاندارد ISO 9001 که بیانگر مبانی سیستم مدیریت کیفیت است، جنبه عمومی داشته و در تمام سازمان ها قابل اجرا است.

 

نجفي نوبر ادامه داد: از ديگر اهداف کسب این استاندارد در بخش آموزش می توان به ایجاد رضایت بیشتر در آموزش گیرندگان، کنترل و نظم بیشتر در تهیه و تدوین دوره های آموزشی و نیز اصلاح فرایندها از طریق آموزش اصولی اشاره كرد.

 

وي همچنین استاندارد بین المللی ISO 10015 که ارائه دهنده دستورالعمل های اجرایی فرایند آموزش است، را به عنوان یک راهنما برای فعالیت های آموزشی سازمان دانست.

 مدير آموزشگاه بين المللي شركت حفاري شمال افزود: با توجه به اینکه نیازسنجی آموزشی کارکنان و پاسخ گویی به آن ها از مهمترین ارکان سیستم استاندارد ISO 10015 به شمار می رود، آموزشگاه بین المللی این استاندارد را مبنای تدوین برنامه های آموزشی خود در سال جاری قرار داده است.

 نجفی نوبر اظهار كرد: تقویم آموزشی منتشر شده در شش ماه نخست سال جاری نیز در راستای تحقق این هدف طراحی و تدوین  و در اختیار تمامی واحدها گذاشته شده است.

 وی اضافه کرد: آموزشگاه بین المللی تقویم آموزشی را منحصر به کارکنان سازمان ندانسته و آن را به فراخوان عمومی نهاده تا تمامی علاقمندان بتوانند در دوره های موجود شرکت كنند.

 نجفی نوبر تصريح کرد: آموزشگاه بین المللی با افزایش بهره وری و اجرای با کیفیت الزامات این استانداردها و ارائه طرح های راهبردی جهت نیل به مقاصد و اهداف عالی سازمان، در پیشرفت سازمان و اثربخشی هرچه بیشتر امر آموزش مي کوشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: