mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۳۹ - ۰۳ خرداد ۱۳۹۴
کد خبر : ۷۶۱۶
تعداد بازدید: ۲۰۸۰
همسر شهید علی محمدی در همایش موسسه یادآوران شلمچه:
همسر شهید «مسعود علی‌محمدی» یکی از دانشمندان شهید هسته‌ای پر افتخار کشورمان در همایش نقش زن در دفاع مقدس که باهمکاری موسسه یادآوران شلمچه برگزار شد حضور و به ایراد سخنرانی پرداخت

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان  ، حسین بریهه مدیر روابط عمومی موسسه یادآوران شلمچه با اعلام خبر فوق گزارش داد،  همسر شهید مسعود علی محمدی بانو ((منصوره کرمی)) در همایش نقش زن در دفاع مقدس اظهار داشت : شهید مسعود علی محمدی اگر توانست دانشمند هسته‌ای شود مرهون کسانی است که خون پاک خود را صرف آزادسازی خرمشهر کردند.

 

وی در ادامه بیان کرد: از دیروز که در خرمشهر حضور دارم و بر خاک این شهر مقدس قدم می‌زنم دیدگاهم در مورد این شهر به کلی تغییر کرده است.

 

بانو منصوره کرمی به گذشته شهید «مسعود علی‌محمدی» یکی از دانشمندان هسته‌ای کشور اشاره کرد و گفت: شهید علی محمدی در سال 54 وارد دانشگاه شد و وی در رشته فیزیک نخستین رشته انتخابی خود در دانشگاه شیراز پذیرفته شد و در زمان انقلاب هم همچون سایر مردم در تظاهرات شرکت داشت و به اعتقاد من مهیا نشدن شرایط برای حضور این شهید حکمتی از جانب پروردگار بوده است. وی ادامه داد: هنوز هستند افرادی که همانند رزمندگان خرمشهر می‌جنگند و تنها نوع جایگاه‌شان تغییر یافته است.

 

گفتنی است  در پایان از طرف موسسه یاد آوران شلمچه از زیر مجموعه های شرکت مادر تخصصی سیاحتی وتفریحی بنیاد  و هیئت رزمندگان خرمشهر و ستاد برگزاری مراسم سوم خرداد از همسر شهید مسعود علی محمدی تقدیر وتشکر به عمل آمد  .

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: