mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۵۵ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴
کد خبر : ۷۶۲۴
تعداد بازدید: ۲۶۰۸
حمید عصار زادگان شهردار منطقه 5 شهرداري اصفهان :
مدير منطقه 5 شهرداري اصفهان گفت: یکی از مباحث کلیدی در شهرداری اصفهان مشارکت درپروژه های عمرانی است که این مشارکت ها باعث تسریع در روند اجرای پروژه ها می شود.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از خبرگزاری ایمنا ،حمید عصارزادگان یکی از پروژه های مشارکتی منطقه ۵ را مبلمان ورودی چهارباغ بالا خواند که با مشارکت بنیاد مستضعفان در حال انجام است و تا پایان تابستان ۹۴ به بهره برداری می رسد.

 مدير منطقه ۵ شهرداري اصفهان تصریح کرد: با توجه به اهمیت صنعت گردشگری در رونق اقتصاد شهر و با توجه به کمبود هتل در اصفهان ، با پیشنهاد شهردار اصفهان و تصویب شورای شهر ، ارائه پروانه ساخت هتل رایگان است.

وی گفت: در حال حاضر پروژه های هتل سازی در ورودی سپاهانشهر و در منطقه گردشگری جلفا در حال ساخت است و فاز دوم هتل بین المللی کوثر اصفهان با سرمایه گذاری بنیاد مستضعفان  نیز در حال انجام می باشد.

 

عصارزادگان یادآور شد: سرمایه گذاران می توانند جهت هر گونه اعلام سرمایه گذاری و مشارکت در طرح ها به واحد امور سرمایه گذاری و مشارکت ها مستقر در شهرداری منطقه ۵ مراجعه نمایند و اطمینان داشته باشند که شهرداری نهایت همکاری و استقبال را از آنها خواهد داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: