mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۰۶ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴
کد خبر : ۷۶۲۵
تعداد بازدید: ۲۸۲۷
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین:
با هماهنگی بنیاد علوی اردوهای فرهنگی و ورزشی علوی از تیرماه آغاز و تا شهریور سال جاری ادامه خواهد داشت و دانش آموزان قزوین در قالب هفت گروه به اردوگاه امام خمینی (ره) اعزام خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از ایرنا : قاسمی مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین با اعلام خبر فوق گفت: هدف از برگزاری این اردوها که براساس تفاهم نامه ای بین بنیاد علوی و معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش برگزار می شود، غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و دانش آموزان دوره اول متوسطه می باشد.

 

قاسمی ادامه داد: علاوه بر 374 نفر از دانش آموزان استان طی سهمیه مشخص شده، 33 نفر از معلمان به عنوان مربی و سرپرست دانش آموزان را همراهی خواهند کرد.وی خاطرنشان کرد: دانش آموزان اعزامی به اردو از مناطقی انتخاب شده اند که از لحاظ برخورداری از امکانات فرهنگی و ورزشی و تفریحی دارای محدویت هستند.

 

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین ضمن تقدیر از بنیاد علوی  به عنوان زیرمجموعه بنیاد مستضعفان ،  برگزاری اردوهای فرهنگی، ورزشی و تفریحی را گام موثری در آشنایی دانش آموزان با زندگی اجتماعی و تعامل مطلوب با یکدیگر دانست و افزود: این اردوها علاوه بر غنی سازی اوقات فراغت دانش آموز، نقش موثری در ایجاد روحیه خودباوری، آشنایی آنان با فعالیت های اجتماعی، جمعی و کار گروهی دارد.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: