mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۱۲ - ۱۱ خرداد ۱۳۹۴
کد خبر : ۷۶۳۷
تعداد بازدید: ۲۸۹۱
علیرضا خمسه ای مدیر کل حراست بنیاد در همایش مدیران سازمان اموال واملاک در سالن کنفرانس شرکت توسعه اموال سینا برگزار شد، در سخنانی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و نیمه شعبان از تمامی مدیران استان ها که در جهت خدمت رسانی به مستضعفان و محرومان گام های اساسی برداشته اند ، تشکر و قدردانی کرد.

علیرضا خمسه ای مدیر کل حراست بنیاد در  همایش مدیران سازمان اموال واملاک  که با حضور مدیر عامل شرکت توسعه اموال سینا ، معاون هماهنگی و امور استان ها ، مدیران ادارات کل و مدیران حقوقی استان ها در سالن کنفرانس شرکت توسعه اموال سینا برگزار شد، در سخنانی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و نیمه شعبان از تمامی مدیران استان ها که در جهت خدمت رسانی به مستضعفان و محرومان گام های اساسی برداشته اند ، تشکر و قدردانی کرد.

 

وی حفاظت از بیت المال را کار بسیار دشوار و ارزشمند دانست و گفت : به دلیل اینکه اموال و املاک ارتباط مستقیمی با موازین شرعی و حقوقی دارد ، دفاع سازمانی از آن نیز در محاکم باید کاملا بر قانون و منطق شرعی استوار باشد . به این جهت این کار حساسیت و دقت بالایی را می طلبد.

وی خاطر نشان کرد :ما ضمن حفاظت از اموال و املاک بنیاد به عنوان بیت المال  باید نسبت به واگذاری آن به مردم کوشا و در عین حال امین مال مردم باشیم .

 مدیر کل حراست بنیاد  حفاظت ازاموال و بیت المال در حوزه بنیاد را از وظایف اصلی این اداره کل برشمرد و افزود: مابستر کار را برای شما فراهم می کنیم تا شما با آرامش خاطر فعالیت خود را انجام دهید .

علیرضا خمسه ای در بخش دیگری از سخنان خود به سرعت ،دقت و صحت عمل در امور تاکید کرد و اظهار داشت : سرعت توام با دقت ، صحت عمل را  به همراه خواهد داشت و این باید به عنوان یک اصل در سر لوحه امور کاری کارکنان  سازمان اموال و املاک در نظر گرفته شود.

وی همچنین به ضرورت تشکیل کمیته شناسایی در سازمان اموال و املاک اشاره کرد و افزود: شناسایی اموال بسیار مهم است و هنور املاکی وجود دارد که در واقع شناسایی نشده اند . در همین ارتباط لازم است که با تشکیل این کمیته، اموال و املاک بنیاد مستضعفان شناسایی و از آن در جهت امور محرومان استفاده کرد 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: