mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۱۰ - ۱۱ خرداد ۱۳۹۴
کد خبر : ۷۶۴۴
تعداد بازدید: ۳۳۹۹
مهندس مسعود بهادران در دومین همایش مدیران کل استان ها و مدیران حقوقی شرکت توسعه اموال سینا از همدلی ، وحدت و یکپارچگی بین کارکنان و مدیران به عنوان ارکان مهمی یاد کرد که در جهت تسریع در امور و هماهنگی بیشتر و تعامل درون سازمانی بسیار اثر بخش است .

مهندس مسعود بهادران که  در دومین همایش مدیران کل استان ها و مدیران حقوقی شرکت توسعه اموال سینا سخن می گفت، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و فرا رسیدن نیمه شعبان خجسته سالروز میلاد با سعادت دوازدهمین اختر تابناک آسمان ولایت ، حضرت مهدی موعود(عج) از همدلی ، وحدت و یکپارچگی بین کارکنان و مدیران به عنوان ارکان مهمی یاد کرد که در جهت تسریع در امور و هماهنگی بیشتر و تعامل درون سازمانی بسیار اثر بخش است .

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری  بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ،مدیر عامل شرکت توسعه اموال سینا هدف از برگزاری این همایش را که به صورت ادواری برگزار می شود، برنامه ریزی و تدوین سازو کار های مناسب ، تبادل افکار ، استفاده از خرد جمعی در بخش حقوقی و بهره مندی از رهنمود های مسوولان بنیاد دانست .

بهادران همچنین از هیات مدیره ها  به عنوان پایه های بادوام یک شرکت نام برد و افزود: رکن اصلی هر شرکت هیات مدیره آن است و تمامی کارکنان اعم از حقوقی و غیره می بایست زیر نظر مدیر کل انجام وظیفه کنند .

وی تسریع  و دقت عمل در صدور احکام در استان ها را با توجه به نیروی های اجرایی استان ها و شعب مورد تاکید قرار داد و خاطر نشان ساخت : با توجه به کم بودن پرسنل ، صدور این احکام بسیار ارزشمند است .

مدیر عامل شرکت توسعه اموال سینا همچنین در ارتباط با مختومه کردن پرونده ها  گفت : میانگین مختومه  شدن پرونده ها بین 80 تا 150 پرونده  در استان ها است که این  فاصله بین حداقل و حداکثر جای تامل دارد.

بهادران رتبه اول رسیدگی به پرونده ها را استان مازندران و خراسان  به ترتیب با 736 و 290 پرونده اعلام کرد و پرداختن به پرونده های با ارزش بالاتر را مورد تاکید قرار داد و ان را با توجه به ارزش های اسلامی یک ضرورت خواند . وی در عین حال از مدیران استان ها خواست تا نسبت به پرداختن پرونده های حقوقی با رقم و ارزش بالاتر دقت لازم و کامل را در نظر بگیرند و نسبت به رسیدگی این پرونده ها حساسیت به خرج دهند .

مدیر عامل  شرکت توسعه اموال سینا پیگیری پرونده ها و کوتاه کردن زمان جهت رسیدگی به آنها را جزو  اولویت کاری پرسنل  ارزیابی کرد  .

بهادران  در ا دامه با اشاره به اینکه در سال 93  حدود 40درصد  رشد در بخش شناسایی و تثبیت مالکیت  در سازمان داشته ایم گفت :  این مهم باید در سال جاری در استان ها پر رنگ تر شود و استان ها از لحاظ تامین مالی در این خصوص هیچ گونه دغدغه ای نداشته باشند .

وی در پایان سخنان خود حفاظت از اموال را بسیار مورد توجه و تاکید قرار داد و  دقت، سرعت عمل ، اصلاح آمار  فرآیند های حقوقی ، ارایه آمار عملکرد دقیق  و ارسال به هنگام اطلاعات  را یک ضرورت خواند .

در ادامه محمدی مدیر حقوقی شرکت توسعه اموال سینا در سخنانی به استمرار تشکیل کمیته های تخصصی حقوقی  ، تلاش برای گرفتن احکام له بنیاد ، اجرای احکام املاک دارای ارزش بالا ، تعامل با دستگاه های قضایی ، بررسی صلح و سازش قبل از طرح دعوی ، تصریح و دقت عمل در اجرای احکام حقوقی ، بررسی ارکان تحقق دعوی ،کنترل نظارت بر قرار داد های تنظیمی و بررسی نقاط ضعف و قوت تاکید کرد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: