mfnews.ir

انتشار: ۰۹:۳۶ - ۱۸ خرداد ۱۳۹۴
کد خبر : ۷۶۴۵
تعداد بازدید: ۲۰۸۰
معاون پرورشی اداره کل آموزش‌وپرورش استان بوشهر از اعزام 442 دانش‌آموز به همراه 30 مربی، به اردوی بنیاد علوی خبر داد.

 به گزارش  پایگاه خبری بنیاد مستضعفان سیروس فتحی معاون اداره کل آموزش‌وپرورش استان بوشهر در حاشیه نشست هماهنگی برنامه‌های اوقات فراغت دانش‌آموزان اظهار داشت: آموزش‌وپرورش در راستای وظایف  ذاتی خود هرسال برنامه‌های مختلفی برای اوقاف فراغت دانش‌آموزان دارد.

 وی بیان کرد: تمهیدات لازم برای برنامه‌های اوقات فراغت امسال نیز انجام‌شده و امیدواریم با همکاری اولیا دانش‌آموزان همچون سال‌های گذشته شاهد برگزاری برنامه‌های مفید برای دانش‌آموزان باشیم.

 

معاون اداره کل آموزش‌وپرورش استان بوشهر خاطرنشان کرد: پس از پایان سال تحصیلی نباید دانش‌آموزان را به حال خود رها کرد بلکه باید با یک برنامه‌ریزی صحیح، آنان را در مسیر آموزش و یادگیری قرارداد.

 

وی با تأکید به نقش سازنده اوقات فراغت در افزایش توانمندی‌های علمی و فرهنگی دانش آموزان ادامه داد: در سال جاری با محوریت کانون‌های فرهنگ ـ تربیتی، دارالقرآن‌ها و اماکن ورزشی، اوقات فراغت 25 هزار دانش‌آموز استان بوشهر با رویکردهای علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی ساماندهی می‌شود.

 

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌وپرورش با تأکید به لزوم برخورداری دانش آموزان از تمامی فضاهای آموزشی و پرورشی در طول دوره تابستانی، از اجرای طرح هجرت3 با مشارکت سپاه پاسداران استان بوشهر خبر داد.

 

فتحی بابیان اینکه  25 هزار دانش‌آموز سراسر استان در برنامه‌های اوقات فراغت تابستانی شرکت می‌کنند، تصریح کرد: در سال گذشته 166پایگاه در سطح استان، پذیرای 22هزار دانش‌آموز برای پرکردن اوقات فراغت بوده است.دانش‌آموز به همراه 30 مربی، به اردوی بنیاد علوی اعزام می‌شوند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: