mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۰۶ - ۲۰ خرداد ۱۳۹۴
کد خبر : ۷۶۶۶
تعداد بازدید: ۱۹۶۳
فرماندار بهشهر گفت: ۵۴ فقره سند دائمی زمین های بنیادعلوی به مالکان آن در شهرستان اهدا شد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل ازخبرگزاری مهر، محمدتقی نورزاد در مراسم اهدای سند که با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد اظهار داشت: مردم شهر ما در رابطه با زمین های بنیاد علوی با مشکلات بسیار عدیده ای مواجه بودند که با رفع این معضلات، اکنون سند دائمی به آنان واگذار شد.

 

وی با اعلام اینکه بیش از ۲۰۰ سند زمین های بنیاد علوی در شهرستان بهشهر آماده واگذاری است، افزود: امروز تنها بخشی از این اسناد به افراد واجد شرایط واگذار شده است و مابقی نیز باید از طریق اداره اسناد و املاک پیگیری شود.

 

فرماندار بهشهر با بیان اینکه با راه اندازی دفتر مستقل بنیادعلوی در بهشهر، دارندگان زمین های متعلق به این بنیاد، صاحب سند مستقل می شوند، ادامه داد: همه ما مصمم هستیم که این مشکلات برطرف شود و مردم به حق و حقوق خود برند.

 

نورزاد گفت: در رابطه با زمین های بنیاد علوی، افرادی که بخشی از املاک آنها متعلق به بنیادعلوی بود در گذشته برای دریافت سند مالکیت باید علاوه بر خرید زمین، براساس نرخ روز بابت هر مترمربع زمین نیز مبالغی را به این بنیاد پرداخت می کردند که این مشکل برطرف شده است.

 

وی افزود: افراد متقاضی برای دریافت سند اراضی بنیادعلوی یکسال فرصت دارند تا مسائل مربوط به این اراضی را حل و فصل کنند و براساس زمان‌بندی باید در این رابطه اقدام کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: