mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۲۱ - ۲۰ خرداد ۱۳۹۴
کد خبر : ۷۶۶۹
تعداد بازدید: ۲۰۸۶
مهرداد ابراهیمی فرماندار فریدونکنار:
فرماندار فریدونکنار گفت: تعدادی اسناد زمین‌های بنیاد علوی به شهروندان نیازمند فریدونکنار اعطا شد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از خبرگزاری فارس مهرداد ابراهیمی  در آیین اعطای سندهای شش دانگ بنیاد علوی به متقاضیان نیازمند فریدونکنار، اظهار کرد: در راستای منویات مقام معظم رهبری اعطای زمین و اسناد زمین‌های بنیاد علوی به شهروندان نیازمند فریدونکنار در دستور کار قرار گرفته است.

 

وی با بیان اینکه با این اقدامات به قشر مستضعف جامعه کمک شایانی می‌شود،تصریح کرد: نیازمندان شهر و روستاهای فریدونکنار با این طرح صاحب ملک شده و به زندگی جاری آنها نیز کمک موثری می‌شود.

این مسئول با اشاره به اینکه اعطای زمین و اسناد اراضی بنیاد علوی به شهروندان نیازمند فریدونکنار انگیزه خوبی برای توسعه امور شخصی آنها ایجاد میکند، خاطرنشان کرد: فرمانداری فریدونکنار این حرکت را به فال نیک گرفته و از آن حمایت می‌کند تا روند خدمات‌رسانی در این راستا بیش از پیش تکمیل شود.

ابراهیمی با تاکید بر اینکه دفتر نمایندگی بنیاد علوی در فریدونکنار مستقر می‌شود، بیان کرد: شهروندان و روستانشینان بخش‌های مرکزی و دهفری فریدونکنار از هفته‌های آینده فعالیت‌های مربوط به این امور را در شهرستان خود دنبال می‌کنند و دیگر نیازی به طی کردن مسافت‌های طولانی درون استان نیست.

                                                         

فرماندار فریدونکنار با تاکید بر اینکه سخاوت و بزرگواری مقام معظم رهبری در اعطای زمین و اسناد اراضی بنیاد علوی به شهروندان نیازمند فریدونکنار تحسین‌برانگیز است، گفت: بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به اراده رهبری، اسناد و املاک را به‌صورت رایگان به مردم نیازمند تحویل می‌دهد.

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: