mfnews.ir

انتشار: ۰۰:۳۶ - ۲۳ خرداد ۱۳۹۴
کد خبر : ۷۶۷۹
تعداد بازدید: ۲۷۸۴
رئیس بنیاد مستضعفان از مردم به عنوان رکن اساسی توسعه نام برد و گفت: مشارکت مردمی در توانمندسازی شهرها و روستاها در کنار حمایت دولت و مسئولین، راهگشای توسعه خواهد بود.

 به گزارش پايگاه خبري بنياد مستضعفان به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، محمد سعیدی کیا رياست بنياد مستضعفان طی بازدید های مکرر خود از روند فعالیت بنیاد مستضعفان در شهرستان قلعه گنج روز چهارشنبه در جمع سران طوایف، معتمدین و بزرگان این شهرستان حضور یافت و افزود: برای رفع محرومیت ها و کشف منابع غنی این منطقه مردم رکن اساسی هستند و برای رسیدن به اهداف پیش رو به مشارکت آنها نیاز است.

 

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص اقتصاد مقاومتی، یادآور شد: ما به دستور رهبری برای آغاز این طرح اقتصادی به بررسی مناطق مختلف کشور پرداختیم که با پیشنهاد به موقع استاندار کرمان، شهر قلعه گنج انتخاب شد.

 

رئیس بنیاد مستضعفان با تاکید براینکه آموزش بیش از 60 نفر از بانوان در زمینه توسعه و رونق فرش دستباف تحولی در مشارکت اقتصادی زنان در شهر اقتصاد مقاومتی قلعه گنج ایجاد می کند ، خاطر نشان کرد: امید است در آینده نزدیک شاهد تحولات خوبی در شهرستان قلعه گنج باشیم.

 سعیدی کیا گفت: براساس توافق با شرکت سهامی فرش ایران، بنیاد مستضعفان کارگاه فرش قلعه گنج را بعد از چند سال دوباره راه اندازی کرد.

در ادامه این مراسم مجتبی نصیری مدیر هلدینگ گردشگری و سیاحتی بنیاد مستضعفان افزود: یک هتل با 30 اتاق و به صورت سنتی و با مصالح بومی و محلی در زمینی به مساحت 10 هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال به منظور رونق گردشگری در این شهرستان احداث می شود.

 در ادامه جلسه، برخی از صاحب نظران و معتمدان قبایل و طوایف شهرستان به بیان نظرات و پیشنهادات، راهکارها، چالش ها و کمبودهای منطقه پرداختند

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: