mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۵۸ - ۰۶ تير ۱۳۹۴
کد خبر : ۷۷۲۹
تعداد بازدید: ۲۴۶۸
شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در سال 1393 بالغ بر یک میلیون و 400 هزار تن آهن اسفنجی تولید کرد.

به گزارش  پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از  ماین نیوز، براساس اطلاعات و صورت های مالی سال 1393 شرکت فولاد کاوه جنوب کیش این شرکت در سال گذشته یک میلیون و 401 هزار و 766 تن آهن اسفنجی تولید کرد.

 

میزان فروش این شرکت نیز در سال گذشته با رشد 22 درصدی نسبت به سال 1392 بالغ بر 1025 میلیارد تومان شد. این در حالی است که سود خالص این شرکت در همین مدت معادل 35 درصد کاهش یافته و به حدود 52 میلیارد تومان رسید.

 

شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس و در کنار واحدهای بزرگی همچون فولاد هرمزگان و آلومینیوم المهدی هرمزال واقع شده است.

 

 

بنابر این گزارش هادی سرمدی، سرپرست واحد کنترل پروژه شرکت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس نیز اواخر سال گذشته در گفت‌وگو با ماین نیوز توضیح داد: در حال حاضر پنج پروژه فعال در شرکت فولاد کاوه جنوب کیش داریم که دو واحد مدول آهن اسفنجی با ظرفیت 1.9 میلیون تن در سال به بهره‌برداری رسیده و در حال تولید است. دو واحد بیلت سازی نیز در این شرکت در دست اجرا بوده که قرار است تا پایان امسال ذوب اولیه گرفته می شود و اواسط سال بعد به بهره‌برداری مستمر می‌رسد. فاز دوم فولادسازی نیز اواخر سال 1395 به بهره‌برداری خواهد رسید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها