mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۱۲ - ۰۸ تير ۱۳۹۴
کد خبر : ۷۷۳۴
تعداد بازدید: ۲۲۴۱
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مازندران از اعزام 11 كاروان از دانش آموزان مناطق محروم استان مازندران به اردوهای فرهنگی تربیتی بنیاد علوی خبرداد.

به گزارش  پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از پانا، محمد شعبانی اظهار داشت: 374 نفر از دانش آموزان مستعد در عناوین درسی، علمی و فرهنگی که در مناطق محروم استان زندگی می کنند، در تابستان 94 به اردوی فرهنگی و تربیتی بنیاد علوی اعزام خواهند شد.

 

وی افزود: براساس تفاهم نامه فی مابین بنیاد علوی و معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش جهت غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در طول ایام تابستان، اردوی فرهنگی و تربیتی دانش آموزان دوره اول متوسطه مناطق محروم و كم بضاعت در مجتمع فرهنگی ورزشی امام خمینی (ره) تهران انجام خواهد گرفت.

معاون  پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مازندران ضمن اشاره به اعزام 11 کاروان به این اردوها، گفت: 136 دانش آموز دختر از شهرستان های دودانگه، چهاردانگه،  عباس آباد، رامسر، شیرگاه، سواد کوه ، کجور و 238 دانش آموز پسر از شهرستان های لاریجان، چمستان ،تنکابن، نور، جویبار، بلده، سیمرغ، كلاردشت، بهنمیر، فریدونکنار، گلوگاه، میاندرود، بندپی غربی و بندپی شرقی از تاریخ 27 تبر لغایت 12 شهریور 94 به این اردوها اعزام خواهند شد.

شعبانی هدف از برگزاری این اردوهای فرهنگی تربیتی را غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان مناطق غیر برخوردار به ویژه اقشار آسیب پذیر جامعه بیان کرد و خاطر نشان كرد: در این اردوهای فرهنگی و تربیتی فعالیت های متنوع و جذاب علمی، فرهنگی و هنری و ورزشی از جمله ساخت سازه های ماكارونی، كلاس نجوم، پینت بال، تیراندازی، كیمیاگری، سفالگری، شنا، دومینو، راپل، هوش برتر، كلاس زیست شناسی، بازی های فكری و بازدیدهای مختلف برگزار می گردد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: