mfnews.ir

انتشار: ۱۰:۵۲ - ۱۳ تير ۱۳۹۴
کد خبر : ۷۷۵۲
تعداد بازدید: ۳۹۳۵
گزارش تصویری از ویژه برنامه معاونت فرهنگی بنیاد:
پنجمین برنامه ضیافت آسمان فرهنگسرای بام تهران در شب میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) با حضور چهره های مختلف فرهنگی، هنری و ورزشی میزبان هزاران نفر از مردم شهر تهران بود.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان  ویژه‌برنامه «ضیافت آسمان» که از ششم تیر در فرهنگسرای بام تهران  با همکاری معاونت فرهنگی بنیاد مستضعفان و سازمان فرهنگی و هنری شهداری تهران و شبکه سوم سیما  در ایستگاه یک توچال در حال برگزاری است،

 ویژه‌برنامه ضیافت آسمان از بخش‌های متنوعی چون رادیو فرهنگسرا، افطاری ساده و بیش از ۵۰ غرفه متنوع فرهنگی و هنری دیگر تا عید سعید فطر هر شب از ساعت ۱۹ تا ۲۴ در فرهنگسرای بام تهران واقع در ایستگاه شماره یک توچال میزبان شهروندان روزه‌دار است.

علاقه‌مندان برای شرکت در این برنامه می‌توانند از طریق مراجعه به فرهنگسراهای شهر تهران یا پایگاه اینترنتی فرهنگسرای بام تهران و یا تماس با شماره تلفن ۹۶۶۵۹۶۶۵ ثبت نام کرده و کارت رایگان مراسم افطاری و ورودیه مجموعه فرهنگی توچال را دریافت کنند. همچنین از تمام فرهنگسراهای پایتخت وسیله ایاب و ذهاب برای حضور در این ضیافت آسمانی مهیا است.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن ۱۸۳۷ تماس بگیرند و یا به سایت اینترنتی فرهنگسری بام تهران به نشانی bametehran.farhangsara.ir مراجعه کنند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها