mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۲۶ - ۱۶ تير ۱۳۹۴
کد خبر : ۷۷۷۵
تعداد بازدید: ۳۰۲۳
همزمان با هفته صنعت، معدن و تجارت و در همایش تجلیل از صنعتکاران و معدنکاران هرمزگان شرکت فولاد کاوه جنوب کیش به عنوان واحد نمونه صنعتی استان هرمزگان در سال 1393 معرفی شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش، در این همایش که با حضور مدیران و فعالان بخش صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان برگزار شده بود، بهروز اکرمی؛ معاون استاندار هرمزگان، خلیل قاسمی؛ رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان و وحید تهمتن رییس خانه صنعت و معدن هرمزگان و تعدادی از فعالان بخش صنعت و معدن به سخنرانی پرداختند.

 بهروز اكرمی در آئين تجليل از صنعتكاران و معدنكاران استان هرمزگان، عنوان کرد: ارتباط بين صنعت و دانشگاه می تواند به بهبود كيفيت توليدات و استفاده بهينه از نيروی انسانی و انتقال دانش از تئوری به عمل كمك شايانی داشته باشد. وي با بيان اينكه صنعت و دانشگاه تاكنون نتوانسته اند پيوند مناسبي با يكديگر برقرار كنند، افزود: عدم وجود اراده در تبديل علم به عمل يكی از مهمترين دلايل ايجاد فاصله بين صنعت و دانشگاه است.

 در این همایش شرکت فولاد کاوه جنوب کیش به عنوان واحد نمونه صنعتی استان هرمزگان در سال 1393 معرفی و مورد تجلیل قرار گرفت و لوح و تندیس واحد نمونه صنعتی استان هرمزگان نیز به مهندس احمد حزبایی زاده معاون بهره برداری به نمایندگی از مدیرعامل شرکت فولاد کاوه جنوب کیش اعطاء شد.

 گفتنی است شرکت فولاد کاوه جنوب کیش موجب ایجاد اشتغال برای حدود 10.000 نفر در محل کارخانه و سایر شرکتهای تولیدی و خدماتی مرتبط در سراسر کشور شده که در حال حاضر حدود 600 نفر مستقیم در حوزه بهره برداری و ستاد، 400 نفر تامین نیرو و بیش از یک هزار نفر نیروی پیمانکار در این شرکت مشغول فعالیت هستند. همچنین شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در سال 1393 نیز رتبه دوم اشتغالزایی در استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها