mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۲۸ - ۱۶ تير ۱۳۹۴
کد خبر : ۷۷۷۶
تعداد بازدید: ۲۸۱۲
دکتر قنبری در مراسم شب قدر در بام تهران :
حشمت اله قنبری معاون فرهنگی اجتماعی بنیاد مستضعفان ضمن حضور در جمع عزاداران برنامه فرهنگی "ضیافت آسمان بر بام تهران" در مورد اهمیت شب های قدر دقایقی برای مردم سخنرانی کرد.

حشمت اله قنبری معاون فرهنگی اجتماعی بنیاد مستضعفان ضمن حضور در  جمع عزاداران برنامه فرهنگی "ضیافت آسمان  بر بام تهران" در مورد اهمیت شب های قدر دقایقی برای مردم سخنرانی کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان  ،معاون فرهنگی و اجتماعی بنیاد مستضعفان با اشاره به احترام شب نوزدهم ماه مبارک رمضان در ایران گفت: در این شب ها تبسم الهی بیشتر است و خداوند بندگانش را به آشتی و دوستی با خودش دعوت میکند و حلقه های پیوند و دوستی برقرار می‌کند.

 

وی افزود: خداوند متعال فرستاده عظیم الشان خودش را مورد خطاب قرار داده و گفته است به بندگان من بگو: کسانی که اسراف کرده اند، به خودشان ظلم کرده اند و آبروی خودشان را برده اند و احساس آنها این است که دستشان از دامنه خیر قطع شده است و در خلوت های خودشان گرفتار آمده اند، نه تنها درهای بخشش الهی به روی آنها بسته نیست که اگر خالصانه بیایید در آمدن و روی برگرداندن به طرف پروردگار عالم صداقت داشته باشد خداوند متعال در دنیا و آخرت عیب های او را می‌پوشاند و نمی‌گذارد آبروی بنده اش برود.

 دکتر قنبری  ادامه داد: عده ای از پیامبر پرسیدند خداوند چگونه تمام گناهان ما را می‌پوشاند که انگار هیچ گناهی از ما سر نزده است؟ پیامبر پاسخ دادند: به آن دسته از ملائکی که مراقب او هستند و شاهد اعمال زشت او هستند، خداوند امر می‌کند که کارهای زشت او را بپوشانید و فراموش کنید. خداوند نه تنها به ملائک بلکه به اعضای بدن او و به تمام اشیائی که شاهد گناه او بوده اند هم امر می‌کند که فراموش کنید و به یاد بنده ام نیاورید.

 

گفتنی است : ویژه برنامه ضیافت آسمان به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با همکاری شبکه سه سیما تا پایان ماه مبارک رمضان، هر شب از ساعت 20 تا 24 با برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری پذیرای شهروندان از اقصی نقاط شهر تهران است.

 علاقه‌مندان برای کسب حضور و یا اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۱۸۳۷ تماس بگیرند و یا به سایت اینترنتی فرهنگسری بام تهران به نشانیbametehran.farhangsara.ir  مراجعه کنند.

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: