mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۵۹ - ۲۰ تير ۱۳۹۴
کد خبر : ۷۷۸۲
تعداد بازدید: ۳۰۲۴
در ضیافت افطار جمعه شب ملی پوشان وزنه برداری ایران با رییس فدارسیون در هتل پارسیان شهرکرد،سه ملی پوش به نمایندگی از سایر ملی پوشان از امکانات و شرایط اردو ابراز رضایت کردند

به گزارش  پایگاه خبری بنیاد مستضعفان در ضیافت افطار جمعه شب ملی پوشان وزنه برداری ایران با رییس فدارسیون در هتل پارسیان شهرکرد بهداد سلیمی قهرمان جهان  ،کیانوش رستمی و نواب نصیر شلال دارندگان مدال های بین المللی،در این ضیافت اعلام کردند، امکانات و شرایط برپایی اردوی شهرکرد نسبت به اردوی همدان بهتر و قابل قبول تر است.

 

بنابر این گزارش حسین توکلی ،سرمربی تیم ملی وزنه برداری نیز گفت:تمرینات تیم ملی به صورت مستمر در یک سالن اختصاصی در شهرکرد در حال برگزاری است.

علی مرادی،در این ضیافت افطار افزود:اردوی بعدی تیم ملی ، اردوی سطح دریاست و ملی پوشان با دوری از خانواده و زحمت فراوان ،خود را برای حضور در رقابت های بین المللی آماده می کند که کسب مدال و عنوان قهرمانی، باعث سربلندی فدراسیون و کشور است.

این گزارش می افزاید : در این ضیافت که تا دقایقی از بامداد روز شنبه به طول انجامید،معاون سیاسی امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری ،مدیرکل ورزش و جوانان و معاون ورزشی این اداره کل و جمعی از مسوولان نیز با ملی پوشان دیدار داشتند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها