mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۰۷ - ۲۴ تير ۱۳۹۴
کد خبر : ۷۸۰۲
تعداد بازدید: ۲۳۴۰
شانزدهمین برناه فرهنگی "ضیافت آسمان بر بام تهران " همزمان با بیست و پنجم ماه مبارک رمضان در بام تهران واقع در ایستگاه شماره یک توچال با عنوان " حجاب و عفاف " مورد استقبال بانوان کلان شهر تهران قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان ، در مراسم مذکور که بخش صحنه ای ان با اجرای ابوالفضل آقا خانی و سمیه قانعی  مجریان صدا و سیما برگزار شد، نخستین میهمان برنامه حجت السلام سر لک به ایراد سخنرانی  پرداخت و به تاثیر ماه مبارک رمضان در رفتار ، گفتار و کردار مردم با یکدیگر اشاره  کرد.

وی با اشاره به اینکه عالم به صورت بازی دومینو ساخته شده است ،گفت :  کوچکترین رفتار ما در جهان پژواک دارد . خداوند در قران هم برای رفتار ما و هم برای اثر آن حساب ویژه ای باز کرده است .

این گزارش حاکی است ، اجرای شب های گذشته را سید جواد هاشمی بازیگر سینما ، تلویزیون و تاتر بر عهده داشت ، اما به مناسبت روز " عفاف و حجاب" اجرای شب گذشته را سرکار خانم قانعی عهده دار شد.

در ادامه این مراسم ،گروه هنری و نمایشی "حنانه" که نفرات ان را بانوان تشکیل می دادند به روی صحنه آمده و نمایش "خلقت زن "  با مضوعیت مقام والای حضرت فاطمه (س) را به اجرا گذاشتند که مورد توجه و استقبال حاضران و میهمانان قرار گرفت .

بنابر این گزارش ، در بخشی دیگر از این ویزه برنامه ها، از دو بانوی جوان و نوجوان به نام های فاطمه نائینی زاده شاعره جوان و مائده خسرو آبادی نوجوان 12 ساله به عنوان مجری میهمان دعوت به عمل امده و انان نیز در وصف شهدای غواص و در باره موضوع حجاب و عفاف اشعاری را خواندند .

همچنین نگین صدق گویا ، بازیگر سریال " ساعت صفر" از سریال های مناسبتی ماه مبارک رمضان میهمان بعدی ضیافت آسمان بود که در سخنانی به نقش و بازی خود در این فیلم پرداخت .

این گزارش می افزاید ، در بخش پایانی برنامه هم طبق روال هر شب ، مراسم قرعه کشی انجام شد، این در حالی است که در این شب جمعیت زیادی در مجموعه توچال گرد هم آمده بودند که ضمن بازدید از غرفه های موجود در محوطه ، از برنامه های شاد مجموعه استفاده و بهره بردند.گفتنی است ، هر چه به شب های پایانی ویژه برنامه های ضیافت آسمان در مجموعه توچال نزدیک تر می شویم ، با توجه به اطلاع یافتن مردم از این برنامه هاو شکوه حاکم برآن ،بر تعداد مخاطبان ان نیز افزوده می شود

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: