mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۰۹ - ۲۵ تير ۱۳۹۴
کد خبر : ۷۸۱۰
تعداد بازدید: ۲۴۹۱
مدیر کل پشتیبانی بنیاد مستضعفان خبر داد :
مدیر کل پشتیبانی بنیاد از تشکیل کمیته های پنجگانه بنیاد برای همکاری با ستاد برگزاری مراسم نماز عید سعید فطر در مصلی تهران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان،مدير كل پشتيباني بنياد با اشاره به منویات مقام معظم رهبری درخصوص  اهمیت عید سعيدفطر و دستور ریاست محترم بنیاد مبنی بر همکاری با ستاد مراسم عید فطر جهت برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم با ایجاد تسهیلات و خدمات شایسته گفت:  با ایجاد کمیته های پنجگانه ، فنی و اجرايي،امورخدمات وتدارکات ،نظارت و هماهنگی ، ترافیک و عمراني با تمامی توان خدمات و تسهیلات ویژه ای را برای میزبانی از نمازگزاران تهرانی پیش بینی کرده ایم .

 

 وی افزود: بر اساس هماهنگی های به عمل آمده کلیه امکانات ساختمان مرکزی بنیاد با برخورداری از 3هزار پارکینگ آماده، در اختیار نمازگزاران قرار خواهد گرفت و علاوه بر آن بر اساس تاکید ریاست محترم بنیاد پارکینگ ویژه ای برای معلولين وجانباران عزیز و خانواده های محترمشان در ضلع شرقی در ورودی رسالت و همچنین یک پارکینگ ویژه برای مینی بوس و اتوبوس در ضلع غربي مجموعه بنیاد پیش بینی و در نظر گرفته  شده است .

علاوه بر آن باتوجه به هماهنگي هاي به عمل آمده با سازمان تاكسيراني از اختصاص 150 دستگاه خودروی ون برای جابجایی نمازگزاران از ساختمان مرکزی بنیاد به مصلی تهران خبر داد و اظهار داشت : با هماهنگی های صورت گرفته تعداد سه دستگاه خودرو سبک و سه دستگاه خودرو سنگین آتش نشانی و همچنین ایستگاه خدمات اورژانس در محوطه ساختمان مرکزی بنیاد مستضعفان براي خدمت رساني استقرار خواهند یافت .

 

 وی خاطر نشان کرد : علاوه بر ایجاد ایستگاه های صلواتی جهت پذيرايي ، بسته های ویژه ای  به ازای هر اتومبیل پیش بینی کرده ایم که در اختیار خانواده های محترم میهمان بنیاد قرار خواهیم داد.

  خوش سرشت در انتها با اشاره به همکاری بیش از 170 تن از کارکنان بنیاد برای برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم نماز عید سعید فطر به امامت رهبرمعظم انقلاب و پذیرایی شایسته از میهمانان بنیاد مستضعفان تاکید کرد : برای همه کارکنان بنیاد افتخار است که در روز عید فطر میزبان روزه داران عزیز باشیم.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها