mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۲۰ - ۳۰ تير ۱۳۹۴
کد خبر : ۷۸۱۸
تعداد بازدید: ۳۵۷۲
مدیر عامل شرکت بهنوش ایران :
مدیر عامل شرکت بهنوش ایران در پی نوید استاندار خراسان شمالی با موضوع تخصیص بودجه طرحهای ناتمام استان ، در ارتباط با اختصاص تسهیلات بانکی برای تکمیل ظرح توسعه شرکت در شهرستان شیروان تقاضای مساعدت کرد .

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ، مهندس کمال الدین بایرامی گفت : این طرح توسعه در راستای رسالت اجتماعی بنیاد مبنی بر توسعه مناطق محروم کشور و جهت افزایش ضریب اشتغال در منطقه اقدام به فعال سازی بیش از پیش واحد بهنوش شیروان طی سالهای گذشته کرده است .

به همین منظور پس از اخذ مصوبه از ستاد برنامه بنیاد و جهت پاسخگویی به نیاز بازار منطقه شمال شرق کشور اجرای پروزه خط تولید ماالشعیر 24 هزار بطردر ساعت اسپیتک را در دستور کار خود قرار داده است .

وی حجم سرمایه گذاری در این پروزه را 314 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: این خط تولید مجهز به  آخرین تکنولوژی روز صنعت بسته بندی آشامیدنی بوده که برای نخستین بار در کشور به بهره برداری می رسد.

به گفته بایرامی ،خط تولید محصول ماالشعیر به صورت کاملا اسپتیک احداث شده و علاوه بر افزایش قابل توجه در کیفیت ،نهایی محصول ، صرفه جویی در قیمت تمام شده محصول را نیز به همراه خواهد داشت.

مدیر عامل بهنوش ایران پیشرفت فیزیکی این پروزه را 92 درصد اعلام و پیش بینی کرد در صورت تامین منابع مالی داخلی تا ظرف چند ماه آینده  این پروژه به بهره برداری کامل برسد.

وی تصریح کرد : کلیه سرمایه گذاری های مربوط به این پروزه اعم از سرمایه ثابت شامل خرید ماشین آلات و تاسیسات و تمهیدات لازم جهت تامین سرمایه در گردش  فقط از منابع داخلی شرکت و آورده نقدی سهامداران از جمله بنیاد مستضعفان تامین شده است ، اما متاسفانه با وجود تلاش های شرکت در جهت اخذ تسهیلات از منابع بانکی تا کنون موفقیتی در این امر حاصل نشده است .

بایرامی در پایان با اشاره به سخنان اخیر سید علی اکبر پرویزی استاندار خراسان شمالی مبنی بر اینکه ضمن تامین اعتبار خط تولید آبمیوه بهنوش در شیروان با سرمایه گذاری 400 میلیارد ریالی بنیاد مستضعفان اجرا خواهد شد(1)  و اینکه این طرح از برکات بازدید مقام معظم رهبری و ریاست جمهور است از مسوولان ذیربط  خواستار رسیدگی و مساعدت بیشتر  و همچنین تسریع  صدور اخذ تسهیلات بانگی شد.

پینوشت  (1)  : مصاحبه استاندارد محترم خراسان شمالی با خبرگزاری ایرنا در 2/4/94

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها