mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۵۰ - ۰۶ مرداد ۱۳۹۴
کد خبر : ۷۸۴۲
تعداد بازدید: ۲۳۲۶
مدير عامل شركت حفاري شمال توسعه ورزش در سطح كاركنان را زمينه ساز سازماني بهره ور دانست.

هدايت اله خادمي در حاشيه پنجمين مسابقات فوتسال جام رمضان بانوان استان تهران در گفت و گو با خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حفاري شمال، اعلام كرد: یکی از مهم ترین مباحث مدیریت امروز، ایجاد انگیزه در کارکنان است، به گونه ای که این انگیزه سبب به وجود آمدن بازده کاری کارکنان مي شود.

 

وي ادامه داد: تشويق و ترغيب كاركنان به سمت ورزش مي تواند بازده کاری كاركنان را بالا برده باعثارتقاي سطح روحي و رواني آنها شود. خادمي، ساختن محیطی مطلوب و با نشاط را یکی از وظایف هر مديري دانست و اظهارکرد: یکی از عوامل موثر که باعث افزایش انگیزه شده و از نارضایتی، عدم نشاط و خستگی در محیط کاری می کاهد، افزايش فعاليت هاي ورزشي در سازمان است.

 

مدير عامل شركت حفاري شمال با تاكيد بر شناخت مسائل انگيزشي کارکنان جهت بهبود عملکرد و افزايش بهره وري سازمان، ياد آور شد: کسب چنين شناختي مي تواند به بهبود کاربرد منابع انساني سازماني و ايجاد يک سازمان بهره ور منتهي شود.

 

بر اساس اين گزارش، پنجمين مسابقات فوتسال جام رمضان بانوان استان تهران تحت عنوان "جام قدر" كه به عنوان رسمي ترين مسابقات رسمي كشور به شمار مي رود، با حضور 12 تيم در مجموعه فرهنگي ورزشي هنگام برگزار شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها