mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۵۲ - ۱۰ مرداد ۱۳۹۴
کد خبر : ۷۸۴۳
تعداد بازدید: ۲۵۶۷
در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری 800قطعه از املاک علوی به مردم محروم روستای زنجیره شهرستان چرداول استان ایلام واگذار شد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان ، مهندس « محمد سعیدی‌کیا»  رییس بنیاد مستضعفان در مراسم واگذاری 800 قطعه زمین از املاک علوی در شهرستان چرداول در جمع مردم  روستای «زنجیره علیا» گفت : استان ایلام در دوران دفاع مقدس نشان داده است که مردمانی قوی  دارد و این خصوصیت  زمانی خود را نشان داد که این مردم در آن ایام شهر و دیار خود را ترک نکردند ،بلکه  با شهامت زندگی آنان در جریان بود و شجاعانه از مرزهای غیرت و شرف ایران اسلامی دفاع کردند.

 

وی مشکل اصلی استان را نبودن امکانات عنوان و تصریح کرد:  در حد امکان از تمام ظرفیت‌های ممکن برای توسعه‌ی استان استفاده خواهیم کرد و همان‌گونه که در محضر نماینده ولی‌فقیه در استان ایلام بیان شد در صدد احداث یک مجتمع گاوداری صنعتی در استان ایلام هستیم.

 

«محمدرضا مروارید» استاندار ایلام نیز در این مراسم اظهار کرد: مهندس سعیدی کیا با استان ایلام

آشنایی کامل دارند و جاده‌ی حمیل از خدمات ایشان به مردم استان است.

وی واگذاری اراضی بنیاد علوی را خدمت به مردم در راستای مطالبه‌ای 35 ساله عنوان و تصریح کرد: این زمین‌ها قبلا توسط بنیاد پهلوی تملیک شده بود که با لطف مقام معظم رهبری امروز به مردم منطنقه واگذار شد.

 

استاندار ایلام مردم این منطقه را مردمانی شجاع و انقلابی دانست و گفت: فتح میمک با نام ایل بزرگ خزل یعنی ساکنان این منطقه عجین شده است.

 

«حسن کاری» مدیرعامل سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان نیز در این مراسم ضمن قدردانی از همکاری سازمان ثبت اسناد و املاک ، از واگذاری 500 قطعه زمین در شهریورماه در ایوان خبر داد.

همچنین در این مراسم 14 سند به صورت نمادین به اهالی منطقه اهداء شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها