mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۰۲ - ۱۲ مرداد ۱۳۹۴
کد خبر : ۷۸۵۴
تعداد بازدید: ۲۳۸۸
مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی خبر داد
مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: 481 تا کنون دانش‌آموز آذربایجان غربی در قالب اردو های بنیاد علوی به تهران اعزام شده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان فریدون سید مصطفوی در ارومیه اظهار داشت: به منظور پرکردن اوقات فراغت دانش‌آموزان امسال ویژه برنامه‌های متنوعی برای تمام رده‌های سنی دانش‌آموزان برگزار شده است.

 

وی با اشاره به راه‌اندازی پایگاه‌های تابستانی به منظور پرکردن اوقات فراغت دانش‌آموزان، از راه‌اندازی 500 پایگاه اوقات فراغت در مدارس استان خبر داد و افزود: این پایگاه‌ها در مدارس شهری و روستایی برپا هستند.

 

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی با بیان اینکه این پایگاه‌ها از ابتدای تیر ماه امسال فعالیت خود را آغاز کردند، از تداوم فعالیت پایگاه‌های اوقات فراغت دانش‌آموزان تا اواخر شهریور ماه امسال خبر داد.

 

این مسئول با اشاره به کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی که در این زمینه برگزار شده‌اند، گفت: خیاطی، نقاشی، شنا، کشتی، شطرنج، کلاس قرآن، معارف اسلامی، آشپزی، والیبال، تنیس، فوتبال و آموزش کلاسها از جمله این برنامه‌ها هستند.

 

سید مصطفوی از استقبال دانش‌آموزان از پایگاه‌های اوقات فراغت دانش‌آموزی در استان خبر داد و اظهار داشت: امسال تلاش شده تا برنامه‌های اوقات فراغت غنی باشد به طوری که دانش‌آموزان پس از پایان این دوره‌های آموزشی مهارت‌های لازم را کسب کنند.

 

وی با بیان اینکه طرح هجرت نیز در مدارس استان اجرایی می‌شود، خاطرنشان کرد: علاوه بر این شاهد برگزاری اردوی پیشتازان و فرزانگان در استان بودیم و در این خصوص 481 دانش‌آموز در قالب بنیاد علوی به اردو اعزام شده‌اند.

 

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی اعلام کرد: در برگزاری کلاس‌ها و ارائه آموزش‌های مهارتی برای دانش‌آموزان در این پایگاه‌ها از معلمان پیشکسوت و با‌تجربه بهره گرفته‌ایم که این امر زمینه ارتقای سطح کیفی آموزش را فراهم آورده است.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها