mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۴۳ - ۲۷ مرداد ۱۳۹۴
کد خبر : ۷۹۱۰
تعداد بازدید: ۳۸۱۷
گاوداری ظفر یکی از واحد های شرکت بینالود در شهرستان تربت حیدریه است که از ابتدای مرداد ماه رکورد تولید شیر روزانه هر رأس بالای 42 کیلوگرم و تعداد 1100 رأس دام دوشا رسیده که در تاریخ فعالیت این واحد بی سابقه گزارش شده است .

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت مادر تخصصی کشاورزی و دامپروری بنیاد گاوداری ظفر یکی از واحد های شرکت بینالود  در شهرستان تربت حیدریه  است  که از ابتدای  مرداد ماه رکورد تولید شیر روزانه هر رأس بالای 42 کیلوگرم و تعداد 1100 رأس دام  دوشا رسیده که در تاریخ فعالیت این واحد بی سابقه گزارش شده است .

بنابر این گزارش : تولید روزانه شیر در این واحد از شرکت بینالود در حال حاضر حدود 46 تن می باشد که نسبت به سال قبل با افزایش 8 تن در روز 21%  رشد داشته است . همچنین  رکورد تولید روزانه در 4 ماهه اول امسال 39/4 کیلوگرم بوده که نسبت به سال قبل با 35/7 کیلوگرم به میزان 10/3 % رشد نشان می دهد .

قابل ذکر است این واحد با رکورد 40/66 کیلوگرم در تیر ماه به بالاترین رکورد در سطح هلدینگ دامپروری دست یافته است . دست یابی به این رکوردها بخصوص در فصل گرمای تابستان ناشی از فعالیت و تلاش شبانه روزی مجموعه شرکت بینالود نیشابور و پرسنل زحمتکش گاوداری ظفر می باشد .

 

این گزارش می افزاید : از مهمترین عوامل دست یابی به این موفقیت   کارهای اصلاح نژادی چندین ساله ، بالا بردن راندمان تولید مثلی ، خرید مواد باکیفیت و تأمین نسبی رفاه دام  و همچنین تلاش و کوشش پرسنل در سایه همدلی و همراهی مدیریت شرکت  و کنترل نظارت مستمر را می توان نام برد .

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها