mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۰۷ - ۳۱ مرداد ۱۳۹۴
کد خبر : ۷۹۲۲
تعداد بازدید: ۴۳۰۳
4 شهریور ماه زمان برگزاری کارگاه آموزشی
موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا در نظردارد کارگاه آموزشی"استاندارد ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE)"را با رویکرد کنترل و کاهش ریسک های شناسایی شده ی بهداشتی، ایمنی و زیست محیطی برگزار کند.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان ،پیشرفت صنعت و تکنولوژی همراه با افزایش مخاطرات نوظهور، سبب شده تا نیاز بر اجرای برنامه های بهداشت، ایمنی و محیط زیست برای محافظت از جان انسانها، محیط زیست و سرمایه های مادی و معنوی اهمیت فزاینده ای یابد و از این رو پیاده سازی و اجرای یک سیستم جامع نظیرHSEمی­تواند تا حد زیادی در رفع اثرات سو  چنین مواردی راهگشا باشد.

 

درهمین راستا موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا در نظردارد کارگاه آموزشی"استاندارد ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE)"را با رویکرد کنترل و کاهش ریسکهای شناسایی شده ی بهداشتی، ایمنی و زیست محیطی برگزار کند.

 

 در طراحی این کارگاه ضمن ارتقای   هرچه بیشتر کیفیت مضامین آموزشی دوره و تلفیق آنها با مصادیق کاربردی تجربه شده تلاش بر این است تا گامی اثربخش در راستای ارتقاء دانش و اطلاعات متخصصین و کارشناسان حوزه ایمنی و بهداشت کشور برداشته شود.

 بنابر این گزارش سرفصل های پیش بینی شده دوره عبارتند از :

تعاریف و اصطلاحات رایج در HSE

علل و هزینه حوادث کار

کلیات بیماریهای شغلی

دسته بندی خطرات و عوامل زیان آور محیط کار

محیط زیست و عوامل آلوده کننده آن

آشنایی با قوانین مرتبط با سلامت،ایمنی و محیط زیست و استانداردهای ملی و بین المللی

طرح ریزی سیستم بر اساس الزامات  HSE

نحوه تدوین خط مشی، اهداف،روش­های اجرایی و دستورالعمل­های مرتبط باHSE        

نحوه کنترل عملیات

نحوه انتخاب و استفاده از تجهیزات حفاظت فردی و کمک های اولیه

آمادگی و واکنش در شرایط اضطراری و مدیریت بحران

نحوه ثبت و بررسی رویداد و تعریف اقدامات اصلاحی/ پیشگیرانه لازم پیرو آن

 

این گزارش  مخاطبان این دوره علمی آموزشی را  مشاوران و نمایندگان سیستم­های مدیریتی و برنامه ریزان شرکت­ها و سازمان­ها، مدیران، مسئولان و کارشناسان محیط زیست و ایمنی ، مدیران ارشد ، مدیران و كارشناسان سیستم های HSE  و پیمانکاران فعالیتهای تولیدی و صنعتی و مدت دوره را 12ساعت  شامل 4 جلسه 3 ساعته اعلام کرده است

 

روزهای برگزاری ،چهارشنبه ها 16الی 19و پنج شنبه ها 9 الی 12 و  تاریخ شروع دوره: 4 شهریور ماه و

شهریه هر نفر:170.000 تومان اعلام شده است که شامل : پکیج آموزشی و صدورگواهینامه می باشد.

 علاقه مندان جهت شرکت در دوره می توانند به نشانی تهران-خیابان استاد نجات الهی-خیابان صارمی شرقی-پلاک 26- مؤسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا مراجعه کرده با با تلفن دپارتمان صنعت و معدن:88902847-021 تماس حاصل کنند

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها