mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۴۶ - ۳۱ مرداد ۱۳۹۴
کد خبر : ۷۹۲۷
تعداد بازدید: ۲۱۳۹
موضوع مناقصه عبارت است از: بازسازی پره های توربین گازی V94.2 ) 5 Version ) نیروگاه سیکل ترکیبی خرمشهر مطابق شرح خدمات پیوست شماره یک

مهلت شرکت: ۹۴/۰۶/۱۴

موضوع مناقصه:

موضوع مناقصه عبارت است از: بازسازی پره های توربین گازی V94.2 ) 5 Version ) نیروگاه سیکل ترکیبی خرمشهر مطابق شرح خدمات پیوست شماره یک

2- محل انجام خدمات:

کارگاه پیمانکار

3- کارفرما:

شرکت بهره برداری و تعمیرات نیروگاه صبا

4- دستگاه نظارت:

مدیر نیروگاه خرمشهر یا نمایندگان معرفی شده از طرف وی

5- سپرده شرکت در مناقصه:

سپرده لازم برای شرکت در مناقصه معادل 300.000.000 ریال می باشد که کلا" به صورت ضمانتنامه بانکی به نفع کارفرما، قابل تمدید به درخواست کارفرما یا چک تضمین شده و یا مبلغ واریزی نقدی به حساب جاری 1224429309001 نزد بانک سینا شعبه میرداماد بنام شرکت بهره برداری و تعمیرات نیروگاه صبا می باشد.

7-انصراف از شرکت در مناقصه:

چنانچه دعوت شدگان پس از خرید اسناد مناقصه ، مایل به شرکت در آن نباشند مراتب را حداکثر تا آخر وقت اداری مورخ 94/06/14 به کارفرما اطلاع دهند.

8-تسلیم پیشنهادات:

پیشنهاد دهندگان بایستی پیشنهادات خود را پس از مهر و امضاء حداکثر تا ساعت 10 صبح مورخ 94/06/14 در یک پاکت لاک و مهر شده به شرح زیر تحویل امور قراردادهای شرکت بهره برداری و تعمیرات نیروگاه صبا نمایند .

1-8. به کلیه پیشنهاداتی که فاقد امضاء و مبهم و مشروط یا بدون سپرده و یا پیشنهاداتی که بعد از تاریخ انقضاء مهلت تعیین شده ارسال گردند ترتیب اثر داده نمی شود، پیشنهادات باید به صورت کتبی و در مهلت مقرر در اسناد مناقصه ارائه گردند.

 علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی  اینترنتی زیر مراجعه کنید

http://www.sabaom.com/tender?lang=fa

 

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها