mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۵۶ - ۰۸ شهريور ۱۳۹۴
کد خبر : ۷۹۴۴
تعداد بازدید: ۲۲۵۲
براساس توافق‌نامه همکاری مشترکی که میان شرکت فناپ و مجموعه تفریحی - ورزشی توچال امضا شد، باشگاه تندرستی هوشمند در مجموعه توچال راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بنیاد مستضعفان پرهیزکار مدیر عامل شرکت توچال با اعلام خبر فوق توضیح داد: همه مشتریان و افراد مراجعه‌کننده به مجموعه توچال می‌توانند به عضویت این باشگاه درآیند و از خدمات آن بهره‌مند شوند. اعضای باشگاه از طریق اپلیکیشن تلفن همراه با مربیان در ارتباط خواهند بود و توصیه‌های لازم به‌منظور ارتقای بهبود کیفیت زندگی و حفظ تندرستی را دریافت خواهند کرده و  همچنین در یک شبکه اجتماعی نیز اعضا می‌توانند با یکدیگر تعامل داشته باشند.

 

بنابر این گزارش : خدمات این باشگاه در سه سطح طلایی، نقره‌ای و برنزی به مشتریان و اعضای این باشگاه ارائه می‌شود. سازمان‌ها نیز می‌توانند کارکنان خود را به عضویت این باشگاه درآورده و از خدمات باشگاه برای پایش تندرستی کارکنان خود بهره‌برداری کنند.

 

عضویت در باشگاه تندرستی هوشمند، راهکار مؤثری برای پیشگیری از ابتلا به بیماری‌ها و حفظ سلامتی محسوب می‌شود و ضمن ارتقای سطح سلامت، بهبود و کیفیت زندگی افراد، کاهش هزینه‌های فردی و سازمانی را نیز به همراه دارد.

 

مدیر عامل شرکت تله کابین توچال افزود: فدراسیون‌ها، باشگاه‌های ورزشی و سازمان‌هایی که در آنها حفظ تندرستی ورزشکاران و کارکنان از اهمیت بالایی برخوردار است، می‌توانند با استفاده از خدمات این باشگاه از سالم بودن و سالم ماندن افراد اطمینان حاصل کنند و از این طریق هزینه‌های آشکار و پنهان ناشی از بیمار شدن و غیبت ورزشکاران و کارکنان را به میزان چشمگیری کاهش دهند

.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها