mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۴۵ - ۱۱ شهريور ۱۳۹۴
کد خبر : ۷۹۵۸
تعداد بازدید: ۲۶۵۴
فرماندار قرچک تأکید کرد:
فرماندار شهرستان قرچک گفت: بنیاد مستضعفان با حضور مؤثر در صحنه‌های اقتصادی به افزایش تولید ملی، توسعه فضای رقابتی و دستیابی به اهداف و سیاست‌های دولت کمک کرده است.

به گزارش  پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از پانا، مسعود مرسل‌ پور، فرماندار قرچک با محمد سعیدی‌ کیا رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.

 فرماندار شهرستان قرچک در این دیدار بر نقش بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در راستای ایجاد تحول در مناطق شهری و روستایی تاکید کرد.

 وی ضمن قدردانی از فعالیت‌های مؤثر بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در مناطق مختلف کشور گفت: بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با حضور مؤثر در صحنه‌های اقتصادی ایران و جهان به افزایش تولید ملی، توسعه فضای رقابتی و دستیابی به اهداف و سیاست‌های دولت جمهوری اسلامی ایران کمک کرده است.

 

مرسل‌پور افزود: بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی نهادی است که همواره به‌دنبال توسعه، دانایی، دانش و فناوری، رضایت مخاطبان، رعایت حقوق ذینفعان همراه با تکریم انسان‌ها است.

 

فرماندار شهرستان قرچک در پایان این دیدار خواستار مساعدت و همکاری بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در حوزه تکمیل پروژه‌های عمرانی روستایی و شهری، گسترش تحقیق و توسعه در راستای ارتقای فناوری در حوزه شهری و روستایی، توانمندسازی منابع انسانی، توسعه سلامت و فرهنگ سازمانی، گسترش ارائه خدمات برای کمک به توانمندسازی مستضعفان برای عبور موفقیت آمیز از نقاط عطف زندگی و ... در این شهرستان شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها