mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۰۸ - ۱۶ شهريور ۱۳۹۴
کد خبر : ۷۹۷۴
تعداد بازدید: ۳۲۵۹
از سوی فرماندار قلعه‌گنج صورت پذیرفت :
فرماندار قلعه‌گنج گفت: با ثبت پروژه ملی توسعه و آبادانی این شهرستان در قالب الگوی اقتصاد مقاومتی، تاکنون بنیاد مستضعفان فعالیت‌های زیادی انجام داده است.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان ،وحدت عیدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قلعه‌گنج اظهار داشت: طی چند روز اخیر راه‌اندازی و بهره‌برداری از 83 طرح با اعتباری بالغ بر 125 میلیارد ریال در این شهرستان در حوزه‌های مختلف کشاورزی، دامپروری، طرح هادی، آبرسانی به روستاها، برق‌رسانی و عمرانی روستایی انجام شد.

 

فرماندار قلعه‌گنج با اشاره به سند توسعه ورزشی این شهرستان بیان کرد: جمع‌آوری و تدوین سند توسعه ورزشی از طرح‌هایی است که توسط استاندار کرمان ارائه شده و در سطح ملی در دست بررسی است و در سایر استان‌های کشور اجرا می‌شود.

 

وی همچنین از امضای تفاهم‌نامه و ثبت پروژه ملی توسعه و آبادانی شهرستان قلعه‌گنج در قالب الگوی اقتصاد مقاومتی خبر داد و افزود: از زمان امضای قرارداد تاکنون بنیاد مستضعفان فعالیت‌های زیادی انجام داده است.

 عیدی خاطرنشان کرد: از جمله این فعالیت‌ها انجام مطالعات ظرفیت‌های شهرستان، ساخته شدن مجتمع اداری بنیاد مستضعفان، ایجاد کمپ گردشگری و هتل سنتی، طرح مطالعات و مجوز چهار کارخانه رب، روغن‌کشی کنجد، نوشابه گازدار و آبمیوه است.

 فرماندار قلعه‌گنج با اشاره به کمک 50 میلیارد ریالی برای تکمیل و تجهیز بیمارستان 32 تختخوابی قلعه‌گنج ادامه داد: شرکت و برنده شدن در مزایده حدود 3 هزار کیلومتر در پهنه معدنی قلعه‌گنج توسط بنیاد مستضعفان ، تکمیل مجتمع دامپروری چاه‌شاهی، ایجاد گلخانه 100 هکتاری، طرح ترسیب کربن و توسعه روستاهای شهرستان، ایجاد و راه‌اندازی کارگاه آموزشی فرش ویژه بانوان و مشارکت با بخش خصوصی بسته‌بندی خرما و پودر یونجه ازجمله سایر  اقدامات بنیاد مستضعفان در شهرستان قلعه‌گنج به شمار می رود.

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها