mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۳۲ - ۲۱ شهريور ۱۳۹۴
کد خبر : ۷۹۸۰
تعداد بازدید: ۳۰۷۷
شرکت ملی ساختمان با تکیه بر سوابق درخشان کاری، توان فنی و تجهیزاتی خود در مناقصه تکمیل و ساخت بیمارستان آبادان با اعتباری بالغ بر 337 میلیارد ریال موفق به پیشی گرفتن از رقبای خود شد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت ملی ساختمان ،این شرکت  در سوابق درخشنده کاری خود  مسوولیت ساخت بیمارستان تهران کلینیک در سال 1345، ساخت دانشگاه علوم پزشکی ایران در سال 1352 و ساخت اولین مرکز تخصصی انستیتو توانبخشی ایران در سال 1356 را به ثبت رسانده است و پس از گذشت حدود 40 سال دوباره در نظر دارد با تکیه بر دانش فنی و توان اجرایی خود در این زمینه کاری حساس و عامل المنفعه فعالیت کند.

بنابر این گزارش با توجه به  مسوولیت اجرای پروژه هایی نظیر فرودگاه آبادان، کارخانه فولاد اروند و کارخانه  فولاد جهان آرا و نزدیکی چند پروژه در منطقه، این امکان را برای شرکت فراهم شده  تا تجهیز و طراحی کارگاه با هزینه کمتر ، تمرکز و دقت بیشتر و سرعت بالاتر انجام شود .

  گفتنی است کارفرمای این پروژه  سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و مشاور این طرح تینا فرآیند معرفی شده است و این بیمارستان  64 تختخوابی با 28.347 متر مربع زیر بنا در 4 طبقه می تواند  نقش موثری در افزایش توان خدمات بهداشت و درمان منطقه و کسب تجارب کاری مرتبط با اینگونه پروزه ها برای شرکت ملی ساختمان ایفا کند.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها