mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۴۹ - ۲۸ شهريور ۱۳۹۴
کد خبر : ۷۹۹۷
تعداد بازدید: ۴۰۸۸
نخستین گردهمایی دانش اموزان و دانشجویان ممتاز و پر تلاش کارکنان واحد اصلی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با حضور فرزندان دانش اموز و دانشجوی ممتازکارکنان بنیاد و جمعی از خانواده های آنها در محل ستاد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ، در ابتدای آیین گشایش این گردهمایی که رییس بنیاد، معاونان و مدیران ستادی حضور داشتند ، گروه تواشیح طاها به اجرای برنامه و سرود خوانی پرداختند و سپس دکتر حشمت ا... قنبری معاون فرهنگی و اجتماعی بنیاد مستضعفان در سخنانی ضمن تقدیر از دست اندرکاران برگزاری این گردهمایی که با هدف تجلیل از مقام فرزندان ممتاز کارکنان بنیاد برگزار شده است ،از فرزندان ممتاز حاضر در گردهمایی به عنوان آینده سازان این مرز و بوم یاد کرد و خاطر نشان ساخت : به باور همه پدران و مادران شما آینده سازان کشور هستید ، کشوری که برای حفظ آرمان ها ، اصالت ها و حقایقش ، دانش آموزان و دانشجویانی جان خود را فدا کردند و عظمت ایثار انها غیر قابل تکرار است .

وی افزود: بسیار باید زمان بگذرد تا جامعه و ملت انسان هایی مانند حسین فهمیده ها ،حسن باقری ها ، باکری ها ، خرازی ها و دیگر دانش آموزان و دانشجویانی اینچنین ایثار گر را درک کند. ایثار و از خود گذشتگی این قهرمانان ، داستان هایی همیشه به یاد ماندنی در تاریخ کشور ما هستند .

دکتر قنبری با اشاره به این مطلب که امروز ابتدایی ترین معیار ارزشیابی دانش آموزان و دانشجویان ریز نمرات و کارنامه آنها است ، یاد آور شد : این شاخص یک شاخص اولیه محسوب می شود ولی بهترین ارزیابی همان ایمان ، ایثار و جانفشانی در راه کشور و این مرز و بوم به شمار می رود .

به گفته معاون فرهنگی بنیاد ، نهاد بنیاد مستضعفان دارای پاکترین و خدوم ترین منابع انسانی کشور است ، کارکنانی که توفیق خدمت به مستضعفان و محرومان جامعه دارند و با کمترین توقع به تربیت چنین فرزندان پر تلاش در عرصه علم و دانش پرداخته اند ،

دکتر قنبری در ادامه از دانش اموزان و دانشجویان ممتاز حاضر در گردهمایی خواست تا با جدیدیت تمام درس را ادامه داده و درس را قاطع و محکم برای رضا خدا بخوانند چرا که ممتاز بودن تنها در نمره خوب گرفتن نیست بلکه هموار خوب بودن و در رضای خدا گام برداشتن است .

در ادامه این مراسم مهندس محمد سعیدی کیا در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی (ره) و شهدای گرانقدر کشور و طول عمر برای مقام معظم رهبری از تمامی دست اندرکاران برگزاری این گردهمایی تقدیر کرد.

رییس بنیاد مستضعفان اظهار امیدواری کرد که سال آینده این جمع با یک قدم بالاتر ارتقا یافته و در مقطعی بالاتر و در سطحی وسیعتر با تعداد بیشتر ممتازها از خانواده های بنیاد در گردهمایی حضور به همرسانند، به ویزه به لحاظ توفیق در دروس و رشد معنویت برای خانواده هایشان .

مهندس سعیدی کیا در پایان برگزاری چنین گردهمایی هایی را که باعث رشد و شکوفایی فرزندان خانواده های کارکنان می شود مطلوب ارزیابی کرد و ابراز امیدواری کرد که این مراسم انگیزه ای برای تلاش بیشتر دانش اموزان و دانشجویان شود

در پایان مراسم پس از تجلیل نمادین از فرزندان ممتازخانواده جانباز و ایثارگر بنیاد از سوی ریاست بنیاد ، معاونان، هدایایی به دانش اموزان و دانشجویان ممتاز کارکنان بنیاد اهدا شد و در ادامه مراسم نیز از برگزیدگان مسابقه فرهنگی برگزار شده طی مراسم تجلیل به عمل آمد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها