mfnews.ir

انتشار: ۱۰:۵۴ - ۱۱ مهر ۱۳۹۴
کد خبر : ۸۰۴۳
تعداد بازدید: ۲۱۸۴
تیم زمزم شیراز که در هفته نخست بازی‌های لیگ دسته یک تیراندازی بانوان با درخشش عالی مقابل تیم کرمانشاه ثابت کرد آماده صعود به لیگ برتر است در هفته دوم مقابل تیم آذربایجان غربی بازی می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از خبرگزاری تسنیم ، تیم زمزم شیراز که در هفته نخست بازی‌های لیگ دسته یک تیراندازی بانوان با درخشش عالی مقابل تیم کرمانشاه ثابت کرد آماده صعود به لیگ برتر است در هفته دوم به مصاف تیم آذربایجان غربی می‌رود.

 

رقابت‌های لیگ دسته یک تیراندازی بانوان در دو رشته تفنگ و تپانچه، با حضور 6 تیم هیئت همدان، هیئت اهواز، هیئت کرمانشاه، هیئت قم، تیم زمزم شیراز، تیم آزادگان تهران و آذربایجان غربی 12 شهریور در سالن  80 خط مجموعه ورزشی آزادی آغاز شده و این هفته دور دوم مسابقات برگزار می‌شود.

در هفته نخست در بخش تیمی رشته « تفنگ بادی»، تیم‌های هیئت همدان، هیئت کرمانشاه و آزادگان تهران  توانستند با غلبه بر حریفان خود، پیروزی شوند.

در رده‌بندی انفرادی رشته «تفنگ بادی»،  مریم سلیمی با امتیاز 411.7 از هئیت کرمانشاه، طاهره شادپورعلیزاده با امتیاز 405.1 از زمزم شیراز و عطیه قدمی با امتیاز 404.2 از هیئت قم به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در بخش تیمی «تپانچه بادی» تیم‌های هئیت همدان، زمزم شیراز، آزادگان تهران بر رقبای خود پیروز شدند.

 در حال حاضر تیم تیراندازی بانوان استان فارس با امتیاز 2 هزار  و 322.4 در صدر جدول و پس از آن تیم‌های کرمانشاه با امتیاز 2 هزار و 303.6 و همدان با امتیاز 2 هزار و 301.3 در رده‌های دوم و سوم قرار دارند.

 

این تیم با ترکیب خانم‌ها طاهره شادپورعلیزاده، لیلا علی‌پناه، حوراالسادات صدرنیا، زهرا نوشادی در رشته تفنگ و زهرا رزمی، عاطفه قاسمی، زیور فدایی، سلیمه رحیمی در رشته تپانچه در مسابقات تیراندازی لیگ دسته یک حضور یافته است.

 بانوان تیرانداز زمزم شیراز که سال گذشته در لیگ برتر حضور داشتند به علت نداشتن اسلحه و بدشانسی به دسته یک سقوط کردند. این تیم در رقابت‌های دسته اول نشان داده‌اند که از ظرفیت خوبی برخودار هستند و بر این باورند تا بتوانند با قرار گرفتن بر روی سکو بار دیگر به لیگ برتر صعود کنند.

در هفته دوم مسابقات تیراندازی بانوان لیگ دسته یک تیم‌ کرمانشاه با همدان، قم با اهواز و آذربایجان غربی با شیراز به رقابت برمی‌خیزند و تیم آزادگان تهران نیز در استراحت به سر می‌رود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: