mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۲۳ - ۱۸ مهر ۱۳۹۴
کد خبر : ۸۰۶۷
تعداد بازدید: ۲۴۴۰
به مناسبت 25 ذی الحجه روز خانواده و تکریم از بازنشستگان
به مناسبت 25 ذی الحجه روز خانواده و تکریم از بازنشستگان، طی مراسمی از بازنشستگان شركت مديريت توليد برق قم تجليل به عمل آمد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی مدیریت برق قم ، در اين مراسم كه با حضور مديران و كاركنان شركت در محل نمازخانه نيروگاه قم برگزار گرديد، حجت الاسلام سقایی گفت: رمز خوشبختی آن است که هر کس کاری انجام می دهد آنرا دوست داشته باشد و برای آن سعی و تلاش داشته نماید.

 

سقایی در ادامه گفت: اموری که برای انسان رخ می دهد ده درصد آن اتفاقی است و 90 درصد آن به اختیار خود انسان است و بسیاری تصور می کنند که بیشتر مسائلی که پیش می آید اتفاقی است که این صحیح نیست بلکه اگر کسی بخواهد خوب زندگی کند دست خود اوست.

 وی در ادامه افزود: کسانی که بازنشسته می شوند نباید خود را منزوی کرده و دچار افسردگی شوند بلکه بایستی نگرش به زندگی در زمان بازنشستگی را تغییر داده و با دیگران، مخصوصاً افرادی که سرزنده و اهل زندگی هستند معاشرت داشته باشند و چه بهتر است فردی که بازنشسته می شود یک شغل سبک برای خود در نظر بگیرد و حتی می تواند در امور منزل به همسر خود کمک کند تا از انزوا و تنهایی و گوشه نشینی رهایی یابند.

 

در پایان این مراسم از بازنشستگان شرکت، علی باقری، ابوالفضل حسینی قمی، علیرضا رازقی، محمدصادق طاهری پور، قاسم عیدانی، عباسعلی غلامیان، علی اکبر فرضی و مرتضی لطیف با اعطای لوح و هدیه تقدیر به عمل آمد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها