mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۱۳ - ۲۳ مهر ۱۳۹۴
کد خبر : ۸۰۸۲
تعداد بازدید: ۳۱۳۲
در حاشیه دیدار دکتر اخوندی از پروژه شرکت تالون عنوان شد:
دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی از پروژه تونل های محور سوادکوه شرکت تالون بازدید کرد

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان  به نقل از روابط عمومی شرکت تالون ، روز دوشنبه  20 مهرماه دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی به همراه استاندار مازندران و رييس كميسيون عمران مجلس و چند تن از اعضا آن، درساعات اوليه صبح از پروژه تونل های محور سوادکوه شرکت تالون بازديد كردند.

بنابراین گزارش ، مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای کشور، میرشفیع معاون راه روستایی وزارت راه و شهرسازی و نماينده مردم قائم شهر و سوادكوه و تعدادي از معاونين وزير راه و شهرسازي نیز در این بازدید حضور داشتند.

 طی این بازدید پس از بررسی روند پیشرفت پروژه نیازهای اساسی پيمانكار و مشاور پروژه مورد  ارزیابی مسوولان قرار گرفته و دستورات لازم صادر شدو تسریع در روند اجرای پروژه واحداث تونل ها از سوی پیمانکاران مورد تاکید قرار گرفت.

 گفتنی است از سال 79 تاکنون نزدیک به 700 میلیارد تومان جهت تعریض محور سوادکوه هزینه شده و در حال حاضر 10 کیلومتر این طرح 200 کیلومتری باقی مانده است.محل اجراي پروژه واقع در نزديكي شهرستان شيرگاه بوده و تعريض محور مورد نظر از نقاط بحراني اين مسیر محسوب می شود که موجب کاهش ترافیک و افزایش ايمني تردد جاده ای خواهد شد.

 در همین رابطه عملیات احداث 2 دستگاه تونل دوخطه جمعاً به طول 735 متر بر عهده شرکت تالون محول شده که گام بزرگي در به ثمر رسیدن اهداف پروزه در  منطقه مذکور محسوب می شود .

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها