mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۱۶ - ۲۶ مهر ۱۳۹۴
کد خبر : ۸۰۹۲
تعداد بازدید: ۲۷۵۳
توسط بنیاد علوی صورت گرفت؛
نماینده اعزامی بنیاد علوی به آذربایجان شرقی و مسئول پروژه توزیع هدایای مقام معظم رهبری از توزیع هدایای مقام معظم رهبری در بین دانش آموزان محروم روستاهای شهرستان مرند توسط بنیاد علوی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان محمد دیداری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مرند، اظهار داشت: توزیع هدایای مقام معظم رهبری  در بین حدود 11 هزار دانش آموز روستایی شهرستان مرند از امروز 25 مهر ماه آغاز و تا اول آبان ماه آینده ادامه خواهد شد.

 

وی افزود: این هدایای شامل  مانتو، شلوار و کفش برای دانش آموزان دختر و پیراهن، شلوار و کفش برای دانش آموزان پسربوده که اقلام تماماً تولید صنعت‌گران توانمند داخلی و با کیفیت عالی می‌باشد.

 

نماینده اعزامی بنیاد علوی به آذربایجان شرقی با بیان اینکه بنیاد علوی نهادی است خیریه و عام المفعه که زیر مجموعه بنیاد مستضعفان می‌باشد، افزود: بخش زیادی از درآمد بنیاد مستضعفان صرف امور محرومیت زدایی  می‌شود.

 

مسئول پروژه توزیع هدایای مقام معظم رهبری در بنیاد علوی، با اشاره به اینکه این بنیاد علاوه بر ماموریت توزیع هدایا چندین ماموریت دیگر نیز دارد، تصریح کرد: از جمله برنامه‌های این بنیاد، می‌توان به اعزام سالانه 15 هزار دانش آموزان از سراسر کشور به اردوهای تفریحی اشاره کرد که در همین راستا تابستان سال آینده تعداد زیادی از دانش آموزان شهرستان مرند نیز در این اردوها در محل اردوگاه امام خمینی (ره) تهران حضور خواهند یافت.

 

وی طرح سلامت و حمایت از مادران باردار و شیرده را از دیگر ماموریت‌های این بنیاد برشمرد و افزود: حمایت از مادران باردار و شیرده از اهمیت زیادی برخوردار است که در همین راستا در 16 شهرستان استان آذربایجان شرقی 1970 نفر تحت این طرح قرار دارند و 20 قلم مواد غذایی در بین آنها بصورت ماهیانه توزیع می‌گردد.

 

دیداری در مورد  طرح ارتقای تحصیلی دانش آموزان کشور نیز توضیحاتی ارائه کرد و گفت: در این ماموریت برای دانش آموزان سال دوم مقطع متوسطه با همکاری نهادهای ذیربط، آزمون‌های هماهنگ برگزار شده و کتاب‌های کمک درسی و کنکوری توزیع می‌گردد.

 

وی افزود: صندوق حمایت از دانشجویان مستعد و محروم نیز با اعطای وام‌های مناسب در خدمت این قشر عزیز می‌باشد.

 

مسئول پروژه توزیع هدایای مقام معظم رهبری در بنیاد علوی با تاکید بر اینکه توزیع این هدایا در بین دانش آموزان روستایی  صرفا از طرف مقام معظم رهبری می‌باشد که همیشه در مناطق مختلف کشور توزیع می‌شود و این بار نیز نوبت به شهرستان مرند رسیده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها