mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۵۸ - ۲۸ مهر ۱۳۹۴
کد خبر : ۸۱۰۱
تعداد بازدید: ۲۴۰۵
بهره مندی 4 هزار دانش آموز اصلاندوزی از هدایای مقام معظم رهبری
نماینده موسسه بنیاد علوی از اهدای هدایای مقام معظم رهبری به بیش از 4 هزار دانش آموز اصلاندوز در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش  پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از سایت ارس تبار،"ارجمند اسماعیلی" صبح امروز در آیین توزیع هدایای مقام معظم رهبری گفت:بنیاد علوی وابسته به بنیاد مستضعفان است که مستقیما در امر توزیع هدایایی رهبری معظم انقلاب در سراسر کشور انجام وظیفه می کند.

 

وی از توزیع هدایایی رهبری به کلیه دانش آموزان دوره ابتدایی و اول متوسطه منطقه اصلاندوز طی امسال خبر داد و گفت:از امروز همزمان با استان اردبیل در استانهای آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی نیز این هدایا توزیع می شود.

نماینده بنیاد علوی توزیع هدایایی مقام معظم رهبری را برای دانش آموزان تبرکی دانست و گفت:دانش آموزان باید با تحصیلات بالاتر و در راستای ورود به دانشگاههای کشور و برای سازندگی ایران اسلامی تلاش کنند.

 

اسماعیلی افزود:با توجه به اینکه اکثریت دانش آموزان مناطق محروم از امکانات کافی برخوردار نیستند لذا بایستی به این مناطق توجه شود.

 

وی خاطر نشان کرد:طی یک برنامه مدون و منظم هرساله در سراسر کشور در نیمه دوم مهرماه توزیع هدایا آغاز می شود و سالیانه حدود 26 استان در طرح توزیع هدایای مقام معظم رهبری قرار می گیرند.

 

او هدف از این طرح را ایجاد ارتباط عاطفی در بین دانش آموزان و کمک به سبد خانواده ها عنوان کرد و افزود:بسته هدایای مقام معظم رهبری شامل مانتو، شلوار و کفش برای دانش آموزان دختر و پیراهن، شلوار و کفش برای دانش آموزان پسر در بین دانش آموزان منطقه اصلاندوز است که به حدود چهار هزار دانش آموز این منطقه توزیع می شود.

 

حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده امام جمعه اصلاندوز نیز در سخنانی از توجه و عنایات مقام معظم رهبری به دانش آموزان سراسر کشور و منطقه اصلاندوز قدردانی کرد و گفت:مردمان اصلاندوز گرچه در یک منطقه محروم زندگی می کنند اما مردمانی ولایتمدار،حسینی و عاشق اهل بیت (ع) هستند.

وی دانش آموزان این خطه را پرتلاش و آینده دار عنوان کرد و گفت:این دانش آموزان چه در استان و چه در کشور دارای مقامهای مختلف و قابل قبول دارند.

امام جمعه اصلاندوز با اشاره به توانمندیهای عشایر در تحقق منویات مقام معظم رهبری افزود:عشایر مغان انصافا در طول تاریخ و هشت سال دفاع مقدس همیشه و در همه حال در صحنه های مختلف نظام حضوری گسترده دارند.

 گفتنی است اصلاندوز در شمال غربی استان اردبیل واقع شده و در همسایگی کشور جمهوری آذربایجان واقع شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها