mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۳۹ - ۰۳ آبان ۱۳۹۴
کد خبر : ۸۱۰۹
تعداد بازدید: ۲۷۱۱
رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: به همت مردم و مسئولان بستر پیاده سازی اقتصاد مقاومتی در شهرستان قلعه گنج فراهم شده و در حال اجراست.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از  ایرنا محمد سعیدی کیا روز چهارشنبه در آیین تجلیل از 2 هزار و 500 دانش آموز برگزیده مدارس شهرستان قلعه گنج که با حضور استاندار کرمان برگزار شد افزود: مقام معظم رهبری فرمودند بنیاد مستضعفان هرجا حضور پیدا می کند در راستای اقتصاد مقاومتی آنجا را آباد و سپس نقطه دیگر را شروع کند که در همین راستا شهرستان قلعه گنج پیشنهاد و طرح اقتصاد مقاومتی در این شهرستان شروع شد.

 

وی به طرح های اقتصاد مقاومتی در قلعه گنج اشاره کرد و گفت: سایت اداری اقتصاد مقاومتی در زمینی به مساحت 15 هزار متر مربع و زیربنای 2 هزار و 600 متر مربع و یک مهمانپذیر به مساحت 10 هزا متر مربع در حال احداث است.

 

وی خاطرنشان کرد: همانگونه که در زلزله بم تجربه داشتیم و مردم خودشان حضور یافتند، همت کردند و شهر خود را ساختند و ما بستر کار را در بنیاد مسکن فراهم کردیم در طرح اقتصاد مقاومتی نیز مردم خودشان باید حضور یابند و مشارکت کنند.

 

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: در شهرستان قلعه گنج زمینه های مناسبی مثل خاک حاصلخیز، آب و همت مردم که در راس همه ظرفیت ها می تواند بسیار تاثیرگذار باشد، وجود دارد.

 

وی اظهار کرد: الگوی مناسبی از اقتصاد مقاومتی را باید به گونه ای پیاده کنیم که اولویت آن استفاده از امکانات موجود منطقه باشد و از همه پیشنهادهای مردم در راستای اجرای بهتر طرح اقتصاد مقاومتی استفاده می کنیم.

 

تجلیل از دانش اموزان شهرستان قلعه گنج

مدیرعامل بنیاد علوی گفت: در بخش های مختلف آموزش و پرورش هدایایی از سوی مقام معظم رهبری برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است و از 2 هزار و 581 دانش آموز پایه اول، دوم و سوم ابتدایی و تمامی مدارس قلعه گنچ چه روستایی و شهری تجلیل می شود.

موسی برزگری افزود: جوانان و نوجوانان بسیار مستعدی در شهرستان قلعه گنج وجود دارد اما نبود امکانات باعث شده که پیشرفت قابل توجهی نداشته باشند.

وی بیان کرد: بنیاد علوی برای ترغیب دانش آموزان به تحصیل و بهبود وضعیت تحصیلی آنان هدایایی را اهدا کرده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها