mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۳۴ - ۰۹ آبان ۱۳۹۴
کد خبر : ۸۱۳۳
تعداد بازدید: ۳۶۶۹
ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان جنوبی ضمن بازدید از کشت و صنعت پیوند خاوران از نقش موثر این شرکت در منطقه محروم خراسان جنوبی تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت پیوند خاوران ، در این بازدید که از مزارع گیو و مختاران و باغات جدید الاحداث شرکت صورت گرفت، ریاست سازمان تعاون روستایی و معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان نیز ایشان را همراهی می کردند.

 

بنابر این گزارش ، در این بازدید مهندس سرحدی مدیر عامل شرکت ضمن معرفی کامل شرکت و توانمندی های موجود توضیح داد:  این مجموعه آمادگی دارد بر اساس رسالت حرفه ای تمام  سعی و تلاش خود را در جهت کاهش مشکلات بخش کشاورزی استان متمرکز کند .

 

 در ادامه ولی پور ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان با تاکید بر نقش کشت و صنعت ها و فعالیت آنها در حوزه های مختلف کشاورزی، از اقدامات صورت گرفته توسط شرکت پیوند خاوران در مناطق مختلف استان که موجبات ایجاد اشتغال، درآمد زایی و پویایی در بخش کشاورزی را فراهم آورده است تقدیر و تشکر کردو در خصوص تعامل هرچه بیشتر سازمان جهاد کشاورزی و ارگان های ذیربط با شرکت  بعنوان مجموعه پیشگام در عرصه کشاورزی استان تاکید کرد.                       

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها