mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۴۱ - ۲۱ آبان ۱۳۹۴
کد خبر : ۸۱۶۴
تعداد بازدید: ۲۵۳۴
گردهمائی فرماندهان بسیج ادارات سازمان میراث فرهنگی؛ صنایع دستی و گردشگری استان تهران درروز یکشنبه 17 آبان به میزبانی فرماندهی پایگاه بدر هتل بین المللی پارسیان استقلال در سالن یاس با حضور فرماندهان و بسیجیان ادارات تابعه، مدیرعامل و مدیران میانی هتل برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی هتل پارسیان استقلال جلسه مذکور با تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز شد و سپس مهدی براتی مدیر عامل هتل بین المللی پارسیان استقلال طی سخنانی ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی به فرماندهان و مدعوین گفت: همانطور که در طول هشت سال دفاع مقدس در عرصه های جنگ و دفاع از میهن اسلامی ، تمام بسیجیان عزیز به صورت یک ید واحد در شب عملیات آماده رزم بودند و به صورت خط شکن جان برکف معبرهای عملیاتی برای شروع حمله و پیشروی رزمندگان را با اهداء خون و جان خود هموار می نمودند و خیل عظیم رزمندگان هم در دیگر عرصه در نبرد یاری رسانی و کمک نمودند تا در عملیاتها شکوهمندانه به پیروزی نائل می شدند.

امروز جبهه تغییر کرده و پیرو فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر ایجاد اقتصاد مقاومتی، باید در جبهه های اقتصادی دست به دست هم داده و با روحیه بسیجی وار زنگارها را از چرخ های زنگ زاده اقتصاد زدود و آن را به چرخش آورد.

 

در بخش دیگر اکبری فرمانده بسیج سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت هتل ، پایگاه بسیج هتل بین المللی پارسیان استقلال را پیشتاز و فعال در برگزاری مراسم های ادواری معرفی کرد و  گفت: ما باید به لحاظ فرهنگی ، اقتصادی ، سیاسی کشور را پس از تحریم مدیریت نمائیم  در شرایط کنونی به لحاظ درآمد و اشتغالزائی براساس سیاست برنامه پنجم و ششم توسعه گردشگری بعنوان برنامه و اولویت اول دولت مطرح  است امیدواریم که در این زمینه زیر ساخت های لازم را ایجاد کنیم.

 

در ادامه جلسه مباحث میدانی مختص فرماندهان و بسیجان جهت هماهنگی بیشتر به صورت خاص مطرح گردیدو پایان بخش جلسه حضور در صفوف به هم فشرده نمازجماعت ظهر و عصر که در نمازخانه هتل بین المللی پارسیان استقلال بود و در خاتمه از فرماندهان و مدعوین پذیرایی به عمل آمد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها